Świętoniowa - działka rolno-budowlana

25 000 zł

Szczegóły

Cena za m2:
4.31

Powierzchnia:
5800 m2

Kształt działki:
Prostokąt


Opis

ŚWIĘTONIOWA/koło PRZEWORSKA

Przedmiotem sprzedaży jest działka z możliwością zabudowy o powierzchni 58 arów położona w centrum miejscowości Świętoniowa.
Działka na której położony jest dom składa się z dwóch działek o numerach 673 oraz 674/1 sklasyfikowane jako rola klasy III b, która ma dostęp do drogi gminnej.

Działka położona jest w odległości ok 9 km od centrum Przeworska. Najbliższe obiekty takie jak : sklep, kościół , szkoły - znajdują się w odległości 1000 m gdzie pieszo dojdziemy w ok 15 min.

Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową i gruntową utwardzoną. Do drogi krajowej 94 Przemyśl – Rzeszów ok 4 km , do autostrady A4 13 km .
Do zakładów naprawczych taboru kolejowego w Gniewczynie Łańcuckiej 7 km ( największy pracodawca w regionie ).
W bezpośrednim sąsiedztwie działki budowlane zabudowane domami jednorodzinnymi oraz działki niezabudowane i pola uprawne.

Działka jest w kształcie zbliżonym do prostokąta. Szerokość działki to 53 m.

DOSTĘPNE MEDIA:
Woda - z przyłącza wodociągowego dostępnego w działce sąsiedniej,
Kanalizacja- z przyłącza kanalizacyjnego dostępnego w działce sąsiedniej,
Prąd- dostępny w działce sąsiedniej,
Gaz- z gazociągu średniego ciśnienia dostępnego w działce sąsiedniej.

Polecam bo naprawdę warto - pamiętaj, kupujesz miejsce na całe życie... musi być wygodnie, spokojnie, bez utrudnień i urokliwie.

ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA dodatkowo innej działki budowlanej oraz działki rolnej za ceną 53 tyś zł ( są to działki 117, 118, 438, 441, 442) również położone w miejscowości Świętoniowa.


Zapraszam do obejrzenia i zapoznania się z ofertą.
Opiekun oferty Edyta Gajdzik tel. 538 399 959
mail: [email protected]Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariWEB


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Świętoniowa - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Rzeszów i okolica (pow. m. Rzeszów w podkarpackim), Ogłoszenia Przemyśl i okolica (pow. m. Przemyśl w podkarpackim), Ogłoszenia Jarosław i okolica (pow. jarosławski w podkarpackim), Ogłoszenia Izdebki i okolica (pow. brzozowski w podkarpackim), Ogłoszenia Przeworsk i okolica (pow. przeworski w podkarpackim), Ogłoszenia Górno i okolica (pow. rzeszowski w podkarpackim), Ogłoszenia Sietesz i okolica (pow. przeworski w podkarpackim)