Hama Wireless Charger TFC 15 QC 3.0 Set

159,00 zł

Hama Wireless Charger TFC 15 QC 3.0 Set - Ładowarki sieciowe - Świętochłowice

Opis

Hama Wireless Charger TFC 15 QC 3.0 Set Technologia Wireless Turbo Fast Charge gwarantuje ekstremalnie szybkie ładowanie, szybsze od tradycyjnych technologii ładowania. Technologia Qualcomm® Quick Charge™ 3.0 gwarantuje niezwykle szybkie ładowanie, szybsze niż w przypadku tradycyjnej technologii ładowania Gwarantowana maksymalna szybkość ładowania dostosowana do urządzenia Zoptymalizowany proces ładowania oszczędza akumulator i wydłuża jego trwałość Wydajność i wykonanie najwyższej jakości Wystarczy umieścić kompatybilne urządzenie na ładowarce, aby szybko i bezprzewodowo je naładować Technologia inteligentnego ładowania: technologia indukcyjna bezprzewodowa (może być stosowana ze wszystkimi kompatybilnymi urządzeniami) Brak plątaniny kabli Z szybką ładowarką Quick-Charge 3.0 jako idealnym zasilaczem gwarantującym maksymalną prędkość ładowania ładowarki bezprzewodowej lub może być również używana oddzielnie jako ładowarka przewodowa. Ładowanie rozpoczyna się automatycznie po położeniu urządzenia na ładowarce Aby zakończyć proces ładowania, wystarczy zdjąć smartfon Inteligentne i bezpieczne ładowanie: zabezpieczenie przed przeładowaniem, przepięciem i zwarciem Z kablem micro-USB.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Kup w sklepie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Świętochłowice
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Świętochłowice
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Ładowarki sieciowe
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij