Operator wózka widłwoego

Szczegóły

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Typ pracy:
Stała

Czas trwania:
2 tygodnie

Praca za granicą:
Nie

Wymagane doświadczenie:
Nie

Wymagane prawo jazdy:
Nie


Opis

Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. S.K. - Agencja zatrudnienia (nr cert.13953) - będąca częścią Grupy Kapitałowej Impel dla swojego Klienta -firmy z branży produkcyjnej poszukuje osoby na stanowisko operatora wózka widłowego w jednej z firm w Świeciu.

Godziny pracy:6-14/14-22/22-6

Do głównych obowiązków należeć będzie:
- rozładunek oraz załadunek wyrobów
- transport do dalszego procesu produkcyjnego
- drobne prace porządkowe

Oferujemy:
- wsparcie naszego zespołu
- umowę o pracę
- przyjazną atmosferę
- podjęcie pracy w dużej i stabilnej firmie

Wymagania:
- dyspozycyjność
- pracowitość
- komunikatywność
- uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego

Poszukujemy również osób do uczestnictwa w bezpłatnym kursie UDT wózki widłowe, a następnie podjęcia współpracy w formie stażu przez okres 3-6 miesięcy w celu nabycia praktyki i dalszego zatrudnienia na podstawie umowy o pracę.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 510 011 604 lub przesłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę dla Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat.
Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć."

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Dzierżoniowie (58-200), przy ul. Ignacego Krasickiego 5 lok 16 (dalej Sanpro Consulting BPO Sp. z o.o. Sp. K.).


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Świecie - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Bydgoszcz i okolica (pow. m. Bydgoszcz w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Grudziądz i okolica (pow. m. Grudziądz w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Kwidzyn i okolica (pow. kwidzyński w pomorskim), Ogłoszenia Golub-Dobrzyń i okolica (pow. golubsko-dobrzyński w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Tuchola i okolica (pow. tucholski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Wąbrzeźno i okolica (pow. wąbrzeski w kujawsko-pomorskim), Ogłoszenia Papowo Biskupie i okolica (pow. chełmiński w kujawsko-pomorskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Świeciu lub w całym województwie kujawsko-pomorskim.