Szkło benks ckr+ 0,4mm iphone 11 / xr

59,00 zł

Szkło benks ckr+ 0,4mm iphone 11 / xr - Folie ochronne - Świdnik
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Świdnik
woj. lubelskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Opis

Benks CKR+ by Corning Apple iPhone 11, iPhone Xr   Właściwości Benks CKR+ by Corning Twardość szkła: 9H Wyprofilowane krawędzie 2,5D Ulepszona powłoka oleofobowa - przeciw pozostawaniu odcisków palców oraz innych plam Bardzo cienkie - tylko 0,4mm Explosion-proof - zapobiega odpadaniu kawałków szkła w przypadku rozbicia szybki Rewelacyjne zabezpieczenie przeciw zarysowaniom Gładkie w dotyku o pełnej przejrzystości     Wymiary szkła Podstawowym akcesorium do ochrony urządzenia mobilnego oprócz szkła jest etui. Aby upewnić się, że szkło będzie zgodne z etui należy pamiętać, że: wymiary szkła muszą być mniejsze od wymiarów wewnętrznych pokrowca futerał nie może nachodzić na szybkę Wymiary szkła: 6,53cm, 14,0cm, 15,0cm  (długość - szerokość - przekątna)     Aplikacja w praktyce W opakowaniu znajdują się wszelkie potrzebne akcesoria do montażu, a sama aplikacja dzięki zawartej ramce instalacyjnej jest niezwykle prosta i bezproblemowa: Wyczyść ekran, używając mokrej, a następnie suchej ściereczki Użyj naklejek dołączonych do zestawu aby pozbyć się drobinek kurzu z ekranu Umieść smartfon w ramce aplikacyjnej Połóż szkło na ekranie Jeśli zostały bąbelki powietrza użyj suchej ściereczki aby wypchnąć je na zewnątrz Usuń ramkę aplikacyjną Na koniec przetrzyj ekran szmatką   Zawartość opakowania W każdym opakowaniu znajduje się zestaw aplikacyjny pomagający w prawidłowym montażu szkła. Producent Benks w modelu CKR+ zawarł: Szkło Benks CKR+ by Corning Zestaw aplikacyjny (mokra ściereczka, sucha ściereczka oraz naklejki ułatwiające montaż)     Kompleksowa ochrona Szkło hartowane marki Benks zostało wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego, które cechuje się bardzo dobrą wytrzymałością. Ta cecha szkła pozwoli uchronić twój wyświetlacz od skutków większości nieplanowanych upadków telefonu. Zastosowanie systemu Explosion-proof sprawia, że w wyniku wypadku pęknięciu ulega tylko szkło hartowane przejmując na siebie siłę uderzenia, a samo szkło nie ulega rozpryśnięciu, co zwiększa bezpieczeństwo nie tylko telefonu, ale także użytkownika.       Wysoka jakość Gładko wykończone krawędzie 2,5D, grubość - 0,4 mm oraz wysokiej jakości powłoka oleofobowa, która minimalizuje efekt pozostawiania odcisków palców i ułatwia usuwanie zabrudzeń sprawią, że szkło nałożone na ekran stanie się prawie niewidoczne i niewyczuwalne.   Precyzyjne pokrycie Szkło hartowane z serii CKR+ pokrywa całą powierzchnię wyświetlacza telefonu wraz z minimalnym marginesem.    

Szczegółowe informacje na temat produktu oraz dostawy znajdziesz na stronie sklepu


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Świdnik
woj. lubelskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Telefony
(Telefony)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Folie ochronne
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-09-10

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Telefony
(Telefony)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij