korepetycje angielski niemiecki

25,00 zł


Opis

Absolwentka studium Administracji Języków Obcych podejmie się udzielania korepetycji z języka angielskiego i niemieckiego na poziomie szkoły podstawowej gimnazjum liceum jak i osób dorosłych.Oferuje szybka i fachową i skuteczna pomoc w nauce.Tanio tylko 25zł za 60 minut.Wszystkich zaintersowanych prosze o kontakt telefoniczny na nr 507760805 lub na adres e-meil [email protected],pl.Pozdrawiam.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Świdnica - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Wrocław i okolica (pow. m. Wrocław w dolnośląskim), Ogłoszenia Wałbrzych i okolica (pow. wałbrzyski w dolnośląskim), Ogłoszenia Bielany Wrocławskie i okolica (pow. wrocławski w dolnośląskim), Ogłoszenia Dzierżoniów i okolica (pow. dzierżoniowski w dolnośląskim), Ogłoszenia Kamienna Góra i okolica (pow. kamiennogórski w dolnośląskim), Ogłoszenia Pieszyce i okolica (pow. dzierżoniowski w dolnośląskim), Ogłoszenia Świebodzice i okolica (pow. świdnicki w dolnośląskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Świdnicy lub w całym województwie dolnośląskim.