Następne

Nieruchomość na sprzedaż

42 500 zł

Szczegóły

Cena za m2:
25.00

Powierzchnia:
1700 m2


Opis


ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA W ŚWIĄTKACH W ODLEGŁOŚCI 20 KM OD OLSZTYNA (11 KM DO DOBREGO MIASTA).Płaska, prostokątna działka budowlana porośnięta trawą położona na suchym terenie idealna na wybudowanie wolnostojącego domu jednorodzinnego z garażem. Dodatkowe atuty to piękny widok i dobre sąsiedztwo oraz położenie na skraju wsi w odległości 1,5 km od lasu i 3 km od malowniczej Rzeki Pasłęki będącej rezerwatem przyrody "Ostoją Bobrów". Dostępne media: woda i prąd w drodze. Dojazd do działki drogą asfaltową a ostatnie 100 metrów drogą gruntową utwardzoną. Posiadamy jeszcze jedną działkę w tej lokalizacji o powierzchni 2400 m2 w tej samej cenie tj, 25 zł / m2. Ze względu na położenie obok siebie istnieje możliwość zakupu dwóch działek jednocześnie. Polecam.
Agent: Adam Graliński, tel: 668 862 342, nr oferty: 3834014.

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne