Parownica Karcher SC 2 EasyFix 1.512-050.0

499,00 zł

Parownica Karcher SC 2 EasyFix 1.512-050.0 - Wentylatory i klimatyzery - Suwałki

Opis

Parownica Karcher SC 2 EasyFix 1.512-050.0 SC 2 EasyFix Parownica Karcher SC 2 EasyFix 1.512-050.0 charakteryzuje się szerokim wachlarzem zastosowań. Gorąca para pod wysokim ciśnieniem skutecznie odspaja zabrudzenia i zabija większość drobnoustrojów. Akcesoria do parownicy można przechowywać na urządzeniu Wygodne przechowywanie akcesoriów i dyszy podłogowej na urządzeniu Karcher SC 2 EasyFix 1.512-050.0 podczas przerw w pracy. Ukierunkowane czyszczenie różnych powierzchni za pomocą dyszy podłogowej, dyszy ręcznej, okrągłej szczotki itp. Zestaw do czyszczenia podłóg EasyFix z nowym systemem mocowania pada za pomocą rzepa. Parownica Karcher SC 2 EasyFix 1.512-050.0 to optymalne rezultaty czyszczenia na wszystkich rodzajach podłóg twardych dzięki wydajnej technologii lameli. Zmiana pada z mikrofibry bez kontaktu z brudem. Łatwe mocowanie pada na dyszy dzięki rzepowi. Bezpieczna blokada na urządzeniu Parownica Karcher SC 2 EasyFix 1.512-050.0 posiada bezpieczną blokadę, która chroni przed przypadkowym naciśnieciem pistoletu parowego np. przez dzieci..

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Suwałki
woj. podlaskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Suwałki
woj. podlaskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Wentylatory i klimatyzery
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 2
Data dodania: 2022-03-30

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Wentylatory i klimatyzery w okolicy

Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij