Naścienna Arlo Pro 3 Kamera Add-on (czarna)

1 729,00 zł

Naścienna Arlo Pro 3 Kamera Add-on (czarna) - Kamery CCTV - Suwałki

Opis

Arlo Pro 3 ac Zabłyśnij jako profesjonalista Dzięki kamerze Arlo Pro 3 będziesz mieć oko na dom lub firmę w dzień i w nocy. Instalacja trwa kilka minut, a obraz można obserwować bezpośrednio z telefonu. Do 6 miesięcy pracy na baterii po jednokrotnym naładowaniu Bez kabli, przedłużaczy i problemów Wbudowany reflektor punktowy Aktywuj ręcznie na żądanie lub automatycznie po wykryciu ruchu Kolorowa kamera noktowizyjna Zobacz kolorowy obraz w nocy 2K HDR Funkcja 2K HDR umożliwia powiększanie obiektów i rejestrowanie wyraźniejszych szczegółów i kolorów. Kąt widzenia 160° Obserwuj to, co najważniejsze dzięki imponującemu polu widzenia 160°. Kolorowa kamera noktowizyjna Oglądaj filmy w pełnej gamie kolorów, a nie w tradycyjnym trybie czarno-białym. Zawsze czujny reflektor punktowy Aktywuj ręcznie na żądanie lub automatycznie po wykryciu ruchu Szybka i łatwa konfiguracja bez użycia kabli Brak przewodów, dzięki czemu instalację można przeprowadzić w ciągu kilku minut. Konstrukcja odporna na warunki pogodowe Odporność na wysokie i niskie temperatury, deszcz i słońce. Magnetyczny przewód do ładowania Zamocuj przewód, aby szybko naładować kamerę Arlo Pro 3. Elegancka i jednolita konstrukcja Wystarczająco atrakcyjna, aby uzupełnić wystrój każdego domu. Wystarczająco onieśmielająca, aby odstraszać intruzów. Mocowanie magnetyczne Kamerę można łatwo zamontować i ustawić pod wybranym kątem w większej liczbie miejsc, w tym na suficie lub pod markizą..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Suwałki
woj. podlaskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Suwałki
woj. podlaskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kamery CCTV
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2021-03-02

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Eufy EUFYCAM 2 PRO (2+1)
1 999,00 zł
Sieradz
Eufy EUFYCAM 2 (3+1)
2 249,00 zł
Szczecin
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij