DZiałka budowlana

125 000 zł

Działka w Suchedniowie - parametry

Rodzaj działki:
Budowlana

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
72.25

Powierzchnia:
1730 m2

Ogrodzenie:
Tak

Dostępne media:

Gaz - na działce
Kanalizacja - miejska
Prąd
Sieć - linia telefoniczna
Woda miejska - na działce

Kształt działki:
Trapez


Działka budowlana na sprzedaż, Suchedniów - opis nieruchomości

Na sprzedaż nieruchomość - działka budowlana o numerze ewidencyjnym 4881/3 i 4882/3 i powierzchni 1730,00 m2 przy ulicy Leśnej w miejscowości Suchedniów. Wymiary działki to - ok. 19,0 mb x 91,00 mb. Nieruchomość w pełni ogrodzona. W frontowej i tylnej części działki znajduje się płot stalowy a po bokach ogrodzenie betonowe. Wjazd na działkę istniejący przystosowany dla przejazdu samochodów ciężarowych, brama wjazdowa przesuwna stalowa szerokości 6,00 metrów. Działka usytuowana w bezpośrednim sąsiedztwie lasów przy drodze asfaltowej. Nieruchomość posiada wszystkie przyłącza tj: prądu, wody, gazu oraz kanalizacji. Przeznaczenie działki w studium planu zagospodarowania Gminy Suchedniów jako pod zabudowę mieszkaniową oraz usługową. Nieruchomość sprzedawana prywatnie bez pośredników. Wszystkich niezbędnych informacji udzielę telefonicznie pod numerem telefonu530 - pokaż numer telefonu - lub 508 - pokaż numer telefonu - .

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka budowlana do sprzedania w cenie: 125 000 zł.
Powierzchnia działki budowlanej wynosi: 1730 m2 (17.3a).
Dostępne media: Woda, Prąd, Gaz, Kanalizacja.
Nieruchomość położona jest w województwie świętokrzyskim, w Suchedniowie.
Dojazd do działki drogą asfaltową.
Działka ogrodzona


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Suchedniów - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Kielce (pow. m. Kielce w świętokrzyskim), Ogłoszenia Skarżysko-Kamienna (pow. skarżyski w świętokrzyskim), Ogłoszenia Ostrowiec Świętokrzyski (pow. ostrowiecki w świętokrzyskim), Ogłoszenia Starachowice (pow. starachowicki w świętokrzyskim), Ogłoszenia Końskie (pow. konecki w świętokrzyskim), Ogłoszenia Opoczno (pow. opoczyński w łódzkim), Ogłoszenia Skarżysko Kościelne (pow. skarżyski w świętokrzyskim)