Produkcja części na zamówienie według rysunku lub próbki

15,00 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

Produkcja części na zamówienie według rysunku... - Pozostałe w dziale P... - Stryszawa

Dane konatkowe zostały ukryte.


Opis

MetExport oferuje usługi odlewania stali i żeliwa o wadze od 300 do 60 000 kg. Jesteśmy gotowi zrealizować zlecenie pod klucz: od modelu według próbki do odlewu.

Zakład wytwarza produkty dla przemysłu energetycznego, petrochemicznego, hutniczego, maszynowego, drzewnego, administracji kamieniołomów, górnictwa, rolno-przemysłowego itp.

Przyjmujemy zamówienia na produkcję części o dowolnej złożoności. Z pomocą naszych wykwalifikowanych specjalistów jesteśmy gotowi wykonać detal o różnych kształtach geometrycznych.

Odlewnictwo reprezentowane jest przez trzy typy: linię odlewniczą (odlewanie precyzyjne), linię odlewniczą zgazowaną oraz odlewanie w mieszaninach utwardzanych na zimno, co zapewnia wysoką jakość powierzchni odlewu, brak wad gazowych i zatorów na odpływie.
Nasza fabryka produkuje odlewy, które mogą być produkowane seryjnie lub jednorazowo.
Firma zatrudnia zespół wyspecjalizowanych fachowców w projektowaniu i wytwarzaniu wyrobów odlewniczych najwyższej jakości. Taka polityka pozwoliła firmie zająć silną pozycję na rodzimym rynku i z powodzeniem działać na całym świecie. W wyniku naszej pracy otrzymujesz wysokiej jakości odlewy, które są w pełni zgodne z GOST. Jesteśmy w pełni pewni jakości gotowych produktów i udzielamy gwarancji na cały asortyment. Zwroty i wymiany są możliwe, zgodnie z wymogami prawnymi.

Nasze atuty:

-Szybka kalkulacja kosztu wytworzenia, po otrzymaniu rysunków.
-Własna produkcja pozwala nam zaoferować Klientowi produkt optymalny pod względem ceny i odpowiadający deklarowanej jakości.
-Obecność wzorcowej witryny. Sprzęt do odlewania produkowany jest bezpośrednio na miejscu, z uwzględnieniem wszystkich życzeń Klienta co do marki i rodzaju metalu, kształtu sprzętu, wymiarów i wagi towaru.
-Wysokie kwalifikacje specjalistów firmy oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji odlewniczej pozwala nam na rozważenie wszelkich propozycji wykonania wyrobów różnymi technologiami odlewniczymi.

Zobacz cały opis

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Stryszawa
woj. małopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
MetExport

Stryszawa
woj. małopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe w dziale Przemysł
(w dziale: Przemysł)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2021-11-17

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

MetExport

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij