MATTEL Lalka Barbie Color Reveal Impreza Duży zestaw

167,90 zł

MATTEL Lalka Barbie Color Reveal Impreza Duży... - Lalki i akcesoria dla... - Stryszawa

Opis

Imprezowy duży zestaw lalek Barbie Color Reveal zachwyci niespodziankami!Barbie urządza wystrzałową imprezę i potrzebuje jakiejś kreatywnej pomocniczki! Dołącz do tajemniczej lalki Barbie oraz Chelsea i odkryj wszystkie niespodzianki z tego imprezowego dużego zestawu Color Reveal. Czeka tutaj masa akcesoriów do rozpakowania i fantastycznej zabawy. Zobacz, co kryje się w poszczególnych paczkach i odkryj niesamowity styl nowej lalki Barbie!Ten wspaniały zestaw przeniesie każdą fankę popularnej blondynki wprost na imprezę. Jest tutaj aż 50 niesamowitych niespodzianek, których rozpakowanie przyniesie masę frajdy. Po wszystkim włożymy lalki i figurki piesków do wody, by zobaczyć ich prawdziwe kolory!Zaskakujący i fajowy zestaw imprezowej Barbie Color Reveal dla każdego!Jeśli masz w domu małą miłośniczkę lalek Barbie – ten duży imprezowy zestaw będzie strzałem w dziesiątkę! Jest tu wszystko, co dzieci kochają w zestawach z lalkami: Barbie oraz jej młodsza siostra Chelsea, dwie figurki zwierzątek również do zanurzenia w wodzie oraz masa imprezowych akcesoriów, takich jak balony, kule dyskotekowe, czapki, konfetti, torebki czy aparat na statywie.W zestawie znajduje się także specjalna mata do gry w odpakowywanie niespodzianek – zakręć strzałką, która wybierze paczuszkę do rozpakowania. Potem umieść zawartość na planszy i powtarzaj te kroki, aż odkryjesz wszystkie niespodzianki. To zupełnie nowy wymiar zabawy!Dołącz do Barbie i Chelsea, które wybierają się na kolorową imprezę!Imprezowy duży zestaw Barbie Color Reveal to idealny prezent dla każdej 3-latki, która kocha lalki. Barbie ma tutaj wyjątkowe niebieskie włosy do założenia, co sprawia, że jest naprawdę wyjątkową wśród innych swoich wersji. Ten zestaw zawiera aż dwie lalki, małą i dużą, więc będzie wspaniałym rozpoczęciem lub uzupełnieniem kolekcji.Wraz z Barbie i Chelsea dzieci mogą urządzić wystrzałową imprezę, której elementy będą rozpakowywać z tajemniczych paczuszek i pudełeczek. Małe dziewczynki kochają niespodzianki, więc na pewno chętnie sięgną po ten fantastyczny zestaw. Zanurzone w ciepłej lub zimnej wodzie lalki zmieniają kolor i pokazują swoje prawdziwe kolory!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Stryszawa
woj. małopolskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep internetowy
(Zabawki i akcesoria dla dzieci)

Stryszawa
woj. małopolskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Lalki i akcesoria dla lalek
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2021-11-15

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Lalki i akcesoria dla lalek w okolicy

Sklep internetowy
(Zabawki i akcesoria dla dzieci)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij