Następne

Golf 2 silnik 1,6TD diesel ze skrzynią biegów 5, jeszcze w aucie

800,00 zł

Szczegóły

Rodzaj pojazdu:
osobowy

Marka:
Volkswagen

Model:
Golf


Opis

04.06.2018r. Golf 2, 1,6 diesel (muszę sprawdzić czy jest turbina bo nie pamiętam) jeszcze prawie w całości, zakupiony na części na własne potrzeby. Przyjechał o własnych siłach jakieś 20-30km, całkiem normalnie, było to jakieś rok temu. Od tego czasu nie był odpalany, ale można spróbować po uzupełnieniu płynów i wstawieniu akumulatora. Po założeniu kół (teraz są kapcie) i aku można by nawet się przejechać bo nic takiego jeszcze nie jest wykręcone.
Z tego co pamiętam od poprzedniego właściciela to jest to przekładka, auto kiedyś było na benzynę.
Na sprzedaż jest cały przód auta: silnik, skrzynia, wahacze, półosie, osprzęt silnika itp. bez maglownicy bo tę potrzebuję do swojego golfa.
Najchętniej sprzedałbym silnik ze skrzynią, osprzętem, półosiami itd. w całości bo łatwiej z demontażem ale rozważę każdą opcję.

Aktualizacja 05.06.2018
Auto ma silnik 1,6TD - jest turbina, 5 biegów, auto zostało odpalone, jeździ, gorzej z hamowaniem ;)


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne