Wykonam obrazy na zamówienie

300,00 zł

Wykonam obrazy na zamówienie - Pozostałe artykuły do... - Starkowo
Wykonam obrazy na zamówienie - Pozostałe artykuły do... - Starkowo - zdjęcie 1Wykonam obrazy na zamówienie - Pozostałe artykuły do... - Starkowo - zdjęcie 2Wykonam obrazy na zamówienie - Pozostałe artykuły do... - Starkowo - zdjęcie 3Wykonam obrazy na zamówienie - Pozostałe artykuły do... - Starkowo - zdjęcie 4Wykonam obrazy na zamówienie - Pozostałe artykuły do... - Starkowo - zdjęcie 5Wykonam obrazy na zamówienie - Pozostałe artykuły do... - Starkowo - zdjęcie 6Wykonam obrazy na zamówienie - Pozostałe artykuły do... - Starkowo - zdjęcie 7Wykonam obrazy na zamówienie - Pozostałe artykuły do... - Starkowo - zdjęcie 8Wykonam obrazy na zamówienie - Pozostałe artykuły do... - Starkowo - zdjęcie 9Wykonam obrazy na zamówienie - Pozostałe artykuły do... - Starkowo - zdjęcie 10Wykonam obrazy na zamówienie - Pozostałe artykuły do... - Starkowo - zdjęcie 11Wykonam obrazy na zamówienie - Pozostałe artykuły do... - Starkowo - zdjęcie 12Wykonam obrazy na zamówienie - Pozostałe artykuły do... - Starkowo - zdjęcie 13Wykonam obrazy na zamówienie - Pozostałe artykuły do... - Starkowo - zdjęcie 14Wykonam obrazy na zamówienie - Pozostałe artykuły do... - Starkowo - zdjęcie 15Wykonam obrazy na zamówienie - Pozostałe artykuły do... - Starkowo - zdjęcie 16
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Starkowo
woj. pomorskie
pow. słupski
gm. Ustka

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Opis

Witam serdecznie

Zapraszam Państwa do zlecenia wykonania pięknego obrazu na zamówienie. Obraz w dowolnej tematyce i stylu , abstrakcja, realizm, portrety w dowolnych kolorach.

JAK PRZEBIEGA ZAMÓWIENIE ?

- Mogą Państwo przysłać e'mailem gotowy wzór do przemalowania. Po obejrzeniu go, uzgodnimy szczegóły techniczne: wielkość i czas realizacji ,oraz cenę.

- Mogą Państwo na przykład wysłać mi zdjęcia pomieszczenia w którym obraz miałby wisieć. Czyli zdjęcia salonu, przedpokoju,kuchni, czy restauracji... A ja spróbuję dobrać i doradzić coś interesującego- co pasowałoby kolorystycznie do stylu i gustu pomieszczenia. Przygotuję prezentację z moimi propozycjami i odeślę ją Państwu mailem. Jeśli coś się spodoba ,uzgodnimy szczegóły techniczne, czas realizacji i cenę. Dzięki temu można dokładnie dobrać odcień na przykład tła obrazu do zasłonki czy koloru poduszki:-).

- Jeśli mają Państwo w domu jakiś fajny motyw na przykład na firance albo na kubku można przekopiować taki wzór i zrobić z niego fajny obraz na jakimś ciekawym tle.

- Przyjmuję zlecenia na nawet bardzo nietypowe wymiary jak np. do fantazyjnych wnętrz i niewymiarowych pomieszczeń. Na dziwne słupy, wąskie wnęki ...albo ukośne ściany.

Obrazy malowane są wysokiej jakości farbami olejnymi i akrylowymi -na płótnie , które jest naciągnięte na drewnianą ramę.Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów technicznych wpłacają Państwo zaliczkę w wysokości 20% na podane konto. Jesteśmy w ciągłym kontakcie e'mailowym w trakcie malowania i po zakończeniu obrazu przesyłam Państwu gotowe zdjęcia wykonane aparatem cyfrowym. Jeśli wszystko OK i obraz się Państwu podoba -finalizujemy naszą transakcję. Obrazy wysyłam dobrze, solidnie zapakowane Pocztą Polską lub kurierem. Koszt nadania ponosi zamawiający obraz.

Tworze również:

- obrazy każdego rozmiaru nawet te większe:-)

- freski na ścianach

- malowidła na ścianach

- malowidła artystyczne

- portrety ze zdjęć

Mogą to być kopie znanych mistrzów malarstwa lub sztuka współczesna.ZAPRASZAM: Mam duże doświadczenie i niekonwencjonalne pomysły na realizacje nawet nietypowych zamówień.

Chętnie odpowiem na wszelkie pytania:
Tel. 603633625
Email: [email protected]

Wszystkie ceny do uzgodnienia:-)


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 603... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Starkowo
woj. pomorskie
pow. słupski
gm. Ustka

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Osoba prywatna

Dane wystawiającego:
Ewa

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe artykuły do domu i ogrodu
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 23
Data dodania: 2018-11-04

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ewa

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ