Volsvagen Polo 1995

1 800,00 zł

Dane techniczne

Marka:
Volkswagen

Model:
Polo

Rok produkcji:
1995

Rodzaj paliwa:
benzyna

Pierwszy właściciel:
Nie

Typ nadwozia:
Hatchback

Kupiony w Polsce:
Nie

Bezwypadkowy:
Tak

Zarejestrowany w Polsce:
Tak

Uszkodzony:
Nie

Skrzynia biegów:
Manualna

Liczba miejsc:
5

kolor:
Czerwony

Dodatkowe wyposażenie:

Poduszka powietrzna pasażera

Volkswagen Polo - opis samochodu

Dobry stan techniczny całej mechaniki, w ocenie mechanika b. dobry. Karoseria wymaga częstego woskowania. Bardzo dobry na dojazdy do pracy i po zakupy oraz nauki jazdy. OC do końca roku, przegląd do października.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Stargard Szczeciński - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Szczecin i okolica (pow. m. Szczecin w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Police i okolica (pow. policki w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Nowogard i okolica (pow. goleniowski w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Dołuje i okolica (pow. policki w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Lublino i okolica (pow. stargardzki w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Recz i okolica (pow. choszczeński w zachodniopomorskim), Ogłoszenia Parlino i okolica (pow. stargardzki w zachodniopomorskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Stargardzie Szczecińskim lub w całym województwie zachodniopomorskim.