Następne

Urodziny - sala zabaw inna od wszystkich - z terenem zielonym

75,00 zł


Opis

"Salonik Urodzinowy" INNY OD WSZYSTKICH, ORYGINALNY I NIE PLASTIKOWY jest idealnym miejscem na urodziny lub inną dziecięcą uroczystość ( w LOKALU lub NA DWORZE ) . Trzy salki zabaw,oraz salka bankietowa (wielkie klocki,samochodziki,tarcza i lotki,stół bilardowy,zjeżdżalnia,piłkarzyki,trampolina,basenik z piłeczkami,duży samolot,rakieta,mini scena dla młodych talentów, średniowieczny zamek,kącik dla małej pani domu i inne .Jest też LASEK do pohasania ,oraz POLANKA z miejscem na ognisko lub grilla.Można również pojeździć jeepem, gokartem,rowerkami, czy hulajnogami,pochodzić na szczudłach,czy pograć w tenisa stołowego.Rodzicom chwilę wytchnienia zapewni oddzielny pokój . Wynajem "Saloniku Urodzinowego" gwarantuje obecność gości TYLKO ZAPROSZONYCH. Czas spędzony w "Saloniku Urodzinowym" dostarczy dzieciom radosnych wrażeń ..A może przyjęcie w Magicznym Lasku? Dzieci uwielbiają ruch na świeżym powietrzu.Teren ogrodzony z parkingiem.
GRATIS herbatka i kawka dla dorosłych a dla dzieci malowanie buziaczków. Zapraszamy do "SALONIKU URODZINOWEGO" w Stargardzie przy ul.Na Grobli 29 tel. 602 - 373 -869


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne