Crave Protein Chunks, wysokobiałkowy przysmak dla psa - Kurczak, 6 x 55 g

62,80 zł

Crave Protein Chunks, wysokobiałkowy przysmak... - Przysmaki dla psów - Stargard Szczeciński

Opis

Crave Protein Chunks to smakowity przysmak dla Twojego psa. Skład smakołyku jest wzorowany na naturalnym sposobie odżywiania się psów. Dlatego te białkowe kawałeczki składają się w 100% z naturalnych składników i są całkowicie pozbawione sztucznych barwników i aromatów. W ten sposób możesz bez wyrzutów sumienia podarować swojemu czworonogowi nagrodę, która przekona go także naturalnym smakiem. Dzięki torebce z funkcją wielokrotnego zamykania proteinowe kawałeczki zachowują świeżość i chrupkość nawet po napoczęciu opakowania, stanowiąc zarazem optymalne i smakowite uzupełnienie karmy głównej. Crave Protein Chunks w skrócie: Smakowity przysmak dla psów. Naturalne składniki: 100% naturalnych składników. Bez: sztucznych barwników i aromatów. Długotrwała świeżość: dzięki opakowaniu przeznaczonym do wielokrotnego zamykania. Wyśmienity smak: idealny jako nagroda.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Stargard Szczeciński
woj. zachodniopomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Stargard Szczeciński
woj. zachodniopomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Przysmaki dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij