Mazury!!!Stare Juchy sprzedam działki 3000m2 nad jeziorem przy lesie.

135 000 zł

Działka w Starych Juchach - parametry

Rodzaj działki:
Rekreacyjna

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Wystawiający:
Osoba prywatna

Cena za m2:
45.00

Powierzchnia:
3000 m2

Dostępne media:

Prąd

Kształt działki:
Prostokąt


Działka rekreacyjna na sprzedaż, Stare Juchy - opis nieruchomości

Mazury!!Stare Juchy pow .Ełk na sprzedaż kompleks 26 działek po 3000m cena 38-45 zł m2 nad jeziorem Garbas położone przy lesie pod budowę domów,siedliska, turystykę ,kemping inne . Dojazd do działki drogą asfaltową . Jezioro Garbas jest jeziorem 1 kl. czystości Gm. Stare Juchy jest gminą turystyczną położona na trasie Ełk-Giżycko..........schodzi się 160m przez wyciętą aleję do jeziora od końca działki .Jeżeli lubisz ciszę i spokój to polecam.

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka rekreacyjna do sprzedania w cenie: 135 000 zł.
Powierzchnia działki rekreacyjnej wynosi: 3000 m2 (30a).
Dostępne media: Prąd.
Nieruchomość położona jest w województwie warmińsko-mazurskim, w Starych Juchach.
Dojazd do działki drogą asfaltową


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Stare Juchy - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Ełk i okolica (pow. ełcki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Giżycko i okolica (pow. giżycki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Pisz i okolica (pow. piski w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Grajewo i okolica (pow. grajewski w podlaskim), Ogłoszenia Olecko i okolica (pow. olecki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Ryn i okolica (pow. giżycki w warmińsko-mazurskim), Ogłoszenia Węgorzewo i okolica (pow. węgorzewski w warmińsko-mazurskim)