Rękawice five rfx new black

479,00 zł

Rękawice five rfx new black - Obudowy, plastiki, dźwignie - Starachowice
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Starachowice
woj. świętokrzyskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Rękawice FIVE przybywają na nasz rynek prosto z Francji i szczerze mówiąc, nie spotkacie ich w Polsce w wielu miejscach. FIVE jest jedną z niewielu firm specjalizujących się tylko w produkcji rękawic. We Francji, jak również na zachodzie Starego Kontynentu, cieszą się świetną opinią i słyną ze swojej dobrej jakości. Jeden z najbardziej cenionych ekspertów w biznesie odzieży motocyklowej napisał, że rękawice FIVE są lepiej wykonane niż Dainese, mają lepszą skórę od AlpineStars'a i lepszą cenę niż Spidi.My nie zaprzeczamy . Stylistyka, czucie w rękawicy i solidna budowa wyróżniają rękawice FIVE na tle konkurencji. FIVE do produkcji swoich rękawic wykorzystuje najwyższej klasy materiały, w tym potrójne warstwy spandexu, Cordurę i najlepszej klasy skórę.FEATURES:Preformed carbon knucklesFoam padding under leather on fingers and palmFull grain leather outerFull grain leather palm with foam and synthetic leather for grip & external seemsClosure adjustment for cuff and wrist...

Więcej informacji o produkcie, aktualne promocje i wyprzedaże znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.

Rękawice five rfx new black - w dostawie kurierem. Paczki ze względu na ubezpieczenie zawartości wysyłane są kurierem DHL. Płatność przy odbiorze lub przedpłata na konto.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Starachowice
woj. świętokrzyskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Motocykle
(MOTONET )


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Obudowy, plastiki, dźwignie
(w dziale: Motoryzacja)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2020-09-08

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Motocykle
(MOTONET )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij