3M 12,5" 16:9 /PF 12.5W9 |15.6cm x 27.7cm|

249,00 zł

3M 12,5" 16:9 /PF 12.5W9 |15.6cm x 27.7cm| - Pozostałe akcesoria - Starachowice

Opis

Filtr prywatyzujący do panoramicznego laptopa Produkty prywatyzujące i ochronne firmy 3M™ działają w sposób prosty i estetyczny na większości dzisiejszych urządzeń, chroniąc ekrany oraz poufność wyświetlanych na nich informacji. Pomysłowa technologia mikrożaluzji zapewnia światowej klasy skuteczną ochronę prywatności. Użytkownik ma na swoim ekranie czysty i wyrazisty obraz, podczas gdy podglądający z boku hakerzy wizualni widzą jedynie zaciemniony ekran. Korzyści Skuteczna ochrona prywatności poprzez zaciemnienie ekranu po obu stronach 60-stopniowego kąta widzenia Pomaga redukować odblaski, dzięki czemu użytkownik widzi na ekranie obraz o nieskazitelnej wyrazistości Możliwość odwracania filtra na stronę w złotym kolorze lub na stronę w błyszczącym czarnym kolorze Zaprojektowany przy użyciu zaawansowanej technologii mikrożaluzji zapewniającej doskonały obraz o wysokiej rozdzielczości Matowa powierzchnia filtraredukuje odbicia i ślady palców Łatwy montaż, demontaż i czyszczenie Dodatkowa warstwa ochronna zabezpieczająca przed codziennymi zarysowaniami i kurzem Zaprojektowany z myślą o idealnym dopasowaniu do podniesionej obudowy Twojego urządzenia Ogranicza emisję światła niebieskiego z ekranu o 35% W 100% testowany ręcznie w celu zapewnienia jakości.

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Starachowice
woj. świętokrzyskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Starachowice
woj. świętokrzyskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pozostałe akcesoria
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 8
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

LiteOn ES1
179,90 zł
Domaszowice
3M PF 15.6W9 |19.4cm x 34.5 cm|
259,00 zł
Częstochowa

Pozostałe akcesoria w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij