Peugeot Ludix sprzedam

1 059,00 zł

Szczegóły

Marka:
Peugeot

Rok produkcji:
2011

Rodzaj paliwa:
benzyna

Przebieg:
9789 km

Pojemność silnika:
49 cm3

Model:
Ludix


Opis

Sprzedam uszkodzony skuter. Po wymianie zamka u mechanika i przejechaniu 60 km przestał odpalać. Zrezygnowałem z dalszej naprawy i z tego mechanika.
Skuter zarejestrowany po raz pierwszy w kraju 04.05.2017. Ubezpieczenie OC ważne do 03.2019. Kolor niebieski. Silnik dwusuwowy. Zrobiłem na nim ok. 3 000 km - od 05.17. - 04.18. Stoi pod zadaszeniem.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Sosnówka - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Wrocław i okolica (pow. m. Wrocław w dolnośląskim), Ogłoszenia Bielany Wrocławskie i okolica (pow. wrocławski w dolnośląskim), Ogłoszenia Oleśnica i okolica (pow. oleśnicki w dolnośląskim), Ogłoszenia Ostrów Wielkopolski i okolica (pow. ostrowski w wielkopolskim), Ogłoszenia Jelcz-Laskowice i okolica (pow. oławski w dolnośląskim), Ogłoszenia Długołęka i okolica (pow. wrocławski w dolnośląskim), Ogłoszenia Rawicz i okolica (pow. rawicki w wielkopolskim)