Ubranko na chrzest święty dla dziewczynki

170,00 zł

Szczegóły

Rozmiar:
74

Zapięcie:
Guziki

Płeć:
Dziewczynka

Rodzaj ubranka:
Komplety

Kolor:
Biały


Opis

Witam
Mamy do sprzedania komplet ubranka do chrztu dla dziewczynki w rozmiarze 74 a buciki w rozmiarze 18. Komplet składa się z sukienki, spodni, czapeczki oraz płaszczyka z różowymi elementami. Całość była użyta tylko raz w dniu chrztu dziecka. Stan ubranka oraz bucików bardzo dobry. Mam do okazania rachunki za w/w rzeczy na kwotę 242 zł.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Sosnowiec - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Katowice i okolica (pow. m. Katowice w śląskim), Ogłoszenia Bytom i okolica (pow. m. Bytom w śląskim), Ogłoszenia Gliwice i okolica (pow. m. Gliwice w śląskim), Ogłoszenia Zabrze i okolica (pow. m. Zabrze w śląskim), Ogłoszenia Ruda Śląska i okolica (pow. m. Ruda Śląska w śląskim), Ogłoszenia Chorzów i okolica (pow. m. Chorzów w śląskim), Ogłoszenia Dąbrowa Górnicza i okolica (pow. m. Dąbrowa Górnicza w śląskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Sosnowcu lub w całym województwie śląskim.