Następne

Skuteczny Prawnik w Korzystnej Cenie w Sosnowcu !


Opis

Masz problem ze spłatą zobowiązań? Otrzymałeś wezwanie do zapłaty lub nakaz zapłaty z Sądu?Pomożemy!
Nasz zespół składa się z doświadczonych prawników, posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu prawa wierzytelności, jak i prawa procesowego.
Nasi prawnicy wiedzą na co należy zwrócić uwagę, co należy sprawdzić, a następnie napisać, abyś nie musiał spłacać długów, które są przedawnione, źle udowodnione albo w ogóle nienależne.
Musisz wiedzieć, że Twoje długi zostały kupione od banków, firm pożyczkowo-kredytowych, przedsiębiorców telekomunikacyjnych czy gazowych za niewielki pieniądze (zazwyczaj 5-10% ich wartości). Sprzedając dług, windykator nabył go razem z Tobą.
Przed długami należy się umiejętnie bronić. W sądzie można mieć rację, ale nie znając przepisów postępowania, można sprawę przegrać i płacić firmom windykacyjnym duże pieniądze, opłacając przy okazji ich prawników.

Nie czekaj! Zapraszamy do Naszej Kancelarii.Pomożemy rozwiązać Twój problem!

Zapraszamy!


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne