Ręczny Black&Decker NVC115W-QW

129,90 zł

Ręczny Black&Decker NVC115W-QW - Odkurzacze - Sosnowiec

Opis

Odkurzacz ręczny Dustbuster® NVC115W-QW, Black&Decker Podstawa ładująca może być umieszczona na blacie kuchennym oraz istnieje możliwość zamontowania jej na ścianie. Akumulatorowy odkurzacz 5.4 WH - idealny do prac domowych. Przezroczysty, bezworkowy pojemnik na kurz - kontrola napełnienia pojemnika. Szeroka końcówka zasysająca oznacza, że odkurzacz z łatwością poradzi sobie z większymi drobinami takimi jak karma dla zwięrząt lub płatki śniadaniowe. Ergonomiczny kształ odkurzacza zapewnia komfortową pracę. Szybkoodłączalny pojemnik na kurz - szybkie opróżnianie oraz eliminacja problemu z dotykaniem brudu zebranego w pojemniku. Odłączalne, proste w umyciu pojemnik na kurz oraz filtry pozwala na dokładne oraz higieniczne czyszczenie..

Produkt możesz zamówić poprzez stronę inetrnetową. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz szerszy opis produktu, dane techniczne oraz informacje o sposobach dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Sosnowiec
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Sosnowiec
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Odkurzacze
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-02-28

Zgłoś naruszenie

Odkurzacze w okolicy

Sklep
(Komputery i RTV AGD)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij