Nosidełko z szelkami do noszenia dzieci z przodu

90,00 zł


Opis

Witam
Mam do sprzedania nosidełko na szelki dla dzieci noszone z przodu od 3 m do 13 kg. Dziecko nosimy z przodu gdzie może być zapięte zarówno przodem jak i tyłem do kierunku chodu:). Nosidełko było używane tylko kilka razy w sezonie letnim 2017 i jest w stanie bardzo dobrym. Na życzenie kupującego do okazania paragon opiewający na kwotę 119,50 zł który stanowi zarazem podstawę ewentualnej reklamacji w przyszłości.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Sosnowiec - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Katowice (pow. m. Katowice w śląskim), Ogłoszenia Bytom (pow. m. Bytom w śląskim), Ogłoszenia Gliwice (pow. m. Gliwice w śląskim), Ogłoszenia Zabrze (pow. m. Zabrze w śląskim), Ogłoszenia Ruda Śląska (pow. m. Ruda Śląska w śląskim), Ogłoszenia Chorzów (pow. m. Chorzów w śląskim), Ogłoszenia Dąbrowa Górnicza (pow. m. Dąbrowa Górnicza w śląskim)