Mysz bezprzewodowa Logitech M170 Szaro-czarna

61,18 zł

Mysz bezprzewodowa Logitech M170 Szaro-czarna - Myszki - Sosnowiec

Opis

Niezawodne 2.4GHz Silne, stałe połączenie bezprzewodowe z odległości do 10 metrów (33 stóp). Praktycznie bez opóźnień i przerw w pracy, będziesz pracować i bawić się pewnie. W testach do 10 metrów zasięg sieci bezprzewodowej może się nieznacznie różnić w zależności od warunków pracy i otoczenia. 12 Miesięcy życia baterii Między wymianą baterii można pracować do roku. Aby przedłużyć żywotność baterii, należy używać wyłącznika zasilania, gdy nie jest ona używana. Czas pracy na baterii może się nieznacznie różnić w zależności od warunków pracy i sposobu korzystania z myszy. Plug-And-Play Mysz M170 Wireless Mouse jest prawdziwie plug and play. Wystarczy włożyć odbiornik do portu USB w komputerze i od razu zacząć z niego korzystać. Nie ma potrzeby parowania myszy ani pobierania oprogramowania, aby rozpocząć korzystanie z niej. Wygodna i przenośna Kształt myszki wspiera dłoń przez wiele godzin komfortowego użytkowania. Oburęczny kształt oraz możliwość zmiany funkcji prawego i lewego przycisku sprawiają, że M170 jest idealną myszką dla prawej lub lewej ręki..

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Sosnowiec
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Sosnowiec
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Myszki
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 11
Data dodania: 2021-02-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Myszki w okolicy

Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij