Dyskretny Nowy Dla Pań Priv Tel w ogłoszeniu

Obserwuj
Zadzwoń / SMS
Napisz

Zobacz na mapie:
Sosnowiec
woj. śląskie

Opis

Hej.
Kogo szukasz na portalu ? W jakim wieku ? Ja szukam na dłużej do przyjaźni, aby wspólnie usunąć codzienną nudę, można ze mną porozmawiać na każdy temat, ogarnięty otwarty na wiele bez bólu i przemocy, fajny nowy facet, szeroki wachlarz usług, do wynajęcia dla Pań w wieku max 55 lat, jestem dla Ciebie cały, jak wykorzystasz wspólny czas, zależy tylko od Ciebie skarbie, możesz być również z koleżanką na wspaniałego trójkącika. Chcesz więcej informacji na mój temat? Śmiało pytaj. Mam 33 lata abstynent. Nr tel przyspieszy kontakt mogę porozmawiać nawet teraz gdyż jestem dostępny. Możesz powiedzieć coś więcej o sobie ? Napisz do mnie na mój adres e-mail [email protected] bądź poprzez odpowiedź tutaj. Na spotkaniu liczysz się ty ja wykonuję twoje skryte marzenia, od siebie proponuje wspólną kąpiel , wspaniały masaż (...) , ale możemy się również napić herbaty kawy czy drinka.

Spotkania najlepiej całonocne na cały dzień bądź weekendowe, najkrótsze spotkanie Proponuje /- 3 godziny. Zapytaj o więcej szczegółów w dalszej korespondencji. Dla stałych Pań fajne rabaciki.

Gwarantuję ci że z każdego spotkania bedziesz mega zadowolona , a każde spotkanie zostanie w twojej pamięci. Jak będę wychodził z jednego spotkania, będziesz już tęskni za drugim. Zostaw numer zadzwonię w wolnej chwili to porozmawiamy o szczegółach, ok ?Proszę o odpowiedź.Pozdrawiam.


Jak poznać więcej osób?

Przeglądając ogłoszenia to Ty musisz zainicjować rozmowę! Kiedy dodasz swoje ogłoszenie może napisać do Ciebie ktoś, komu od razu się spodobasz. Dodaj swoje ogłoszenie, napisz coś o sobie, wstaw zdjęcie (lub wyślij je tylko wybranej osobie) i zobacz, kto się do Ciebie odezwie. Nie musisz podawać numeru telefonu. Możesz bezpiecznie komunikować się przez nasz komunikator.

Dodaj ogłoszenie towarzyskie za darmo!

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 577... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Sosnowiec
woj. śląskie

Dane wystawiającego:
Kochanek Do Wynajęcia Dla Pań

Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Pan szuka Pani
(w dziale: Randki i znajomi)

Ilość wyświetleń: 120
Data dodania: 2021-02-01

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Kochanek Do Wynajęcia Dla Pań

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij