Butelka antykolkowa dla dzieci dziecko 260ml 2szt

134,00 zł

Butelka antykolkowa dla dzieci dziecko 260ml 2szt - Butelki - Sosnowiec

Opis

MAM Butelka antykolkowa 260ml Box 2szt Boy - Rekomendacja WellSupply
BUTELKA 260 ml jest innowacyjna i nowoczesna, a ponadto sprawia, że karmienie butelką staje się dla mamy i dziecka bardziej naturalną czynnością.
Butelka idealnie nadaje się do karmienia dzieci, których mamy planują karmienie piersią, ponieważ pozwala łączyć karmienie piersią z karmieniem butelką. Dziecko może korzystać z naturalnego mleka matki niezależnie od tego, czy jest ona przy nim czy też nie.
Smoczek o naturalnym kształcie, który ułatwia dziecku utrzymanie go w ustach oraz innowacyjny system antykolkowy sprawiają, że to najbardziej naturalna z butelka. 
MAM Anti-Colic to idealna butelka dla noworodków: niemowlęta mogą pić z niej swobodnie i w swoim własnym tempie. Smoczek MAM z silikonową powierzchnią SkinSoft zapewniającą znajome odczucia – akceptowany przez 94% dzieci* Mniej kolek i ulewania1 u 80% niemowląt dzięki zaworowi odpowietrzającemu w dnie butelki MAM, który ułatwia bezstresowe karmienie. Szerokie otwory ułatwiające napełnianie i mycie Z wyjątkową funkcją samoczynnej sterylizacji – wygodna do stosowania poza domem NOWOŚĆ: Obustronny nadruk – wyraźna podziałka i stylowe motywy dla małych trendsetterówSPECYFIKACJA TECHNICZNA:
Kod Produktu: 780389EAN: 9001616721571

Ogłoszenie wystawione przez firmę. Butelka antykolkowa dla dzieci dziecko 260ml 2szt, możesz zamówić bezpośrednio na stronie sklepu. Przejdź do sklepu poprzez link w ogłoszeniu i zobacz szczegółowy opis produktu oraz informacje na temat opcji dostawy.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Sosnowiec
woj. śląskie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Well Supply)

Sosnowiec
woj. śląskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Butelki
(w dziale: Dla dzieci)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-05-15

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep
(Well Supply)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij