Joris ściółka bawełniana z dod. kartonów 30l [tnpb08]

43,66 zł

Joris ściółka bawełniana z dod. kartonów 30l... - Karmy dla gryzoni - Sopot

Opis

Cotton N Card– ściółka na bazie mieszanki bawełny i kartonuSkłada się z czystych resztek nowych tekturowych kartonów i pudełek na jajka, pomieszanych z wyciśniętymi nasionami bawełny.Produkt bardzo przyjazny dla środowiska. Nawet klej w pudełkach jest wykonany ze skrobi ziemniaczanej.Cotton N Card zalecana przez weterynarzy, ale także lubiane przez same zwierzęta. Zabawa, kopanie, ukrywanie i zagnieżdżanie, to wszystko za pomocą tej unikalnej ściółki.Odpowiednie dla: Królików, chomików, świnek morskich, myszy i doskonała dla szczurów.Dobra także dla kur i innych ptaków.Zalety– Miękka i komfortowa (trochę mniej niż Cotton N Cotton)– Prawie bezpylna; odpowiednie dla szczurów, ale także dla królików, chomików i mniejszych gryzoni– Odpowiednie dla zwierząt długowłosych– Prawie żadnego nieprzyjemnego zapachu– Promuje higieniczne zachowania zwierzęcia– Zawsze czysta powierzchnia- Absorbuje 5 razy skuteczniej niż włókno drewniane i 2 razy lepiej niż włókno konopii– Dzięki swojej kompozycji tworzy wspaniałe środowisko dla mniejszych gryzoni– Numer jeden na rynku ściółek według Jorisa i weterynarzy.Opakowania:10l,  30 l, 150 l...

Ogłoszenie wystawione przez firmę.

Szersze informacje o produkcie znajdziesz przechodząc na stronę sklepu. Zamów produkt z dostawą do domu.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Sopot
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Karmy
(Twój pupil)

Sopot
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla gryzoni
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2021-03-13

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Karmy
(Twój pupil)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij