iPad 16GB srebrny

249,00 zł


Opis

Mam na sprzedaż oryginalny tablet iPad (1. generacja).
Producent: Apple
Model: A1219
Pojemność: 16GB
Kolor: srebrny
Wyjście słuchawkowe typu 3,5 jack (standardowe - pasuje do słuchawek innych producentów)
iOS: 5.1.1
Przekątna ekranu: 9,7 cali

Używany tylko przeze mnie, w pełni sprawny - bez żadnych uszkodzeń, pęknięć ani wygięć! Na obudowie widać lekkie rysy od użytkowania oraz lekki odprysk na tylnym narożniku. Na ekranie kilka rysek. Wszystko widać na zdjęciach.

Do iPada dołączam oryginalne pudełko Apple, w którym znajduje się:
- oryginalny kabel USB do ładowania i przesyłania plików (sprawny)
- ładowarka
- dwie naklejki z logo firmy Apple
- instrukcja obsługi

Zapraszam do zadawania pytań. Preferuję odbiór osobisty na terenie Sopotu - możliwa ewentualna wysyłka poza Trójmiasto lecz tylko po wcześniejszej wpłacie na konto i na odpowiedzialność kupującego!


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Sopot - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Gdańsk i okolica (pow. m. Gdańsk w pomorskim), Ogłoszenia Gdynia i okolica (pow. m. Gdynia w pomorskim), Ogłoszenia Pruszcz Gdański i okolica (pow. gdański w pomorskim), Ogłoszenia Wejherowo i okolica (pow. wejherowski w pomorskim), Ogłoszenia Rumia i okolica (pow. wejherowski w pomorskim), Ogłoszenia Żukowo i okolica (pow. kartuski w pomorskim), Ogłoszenia Kartuzy i okolica (pow. kartuski w pomorskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Sopocie lub w całym województwie pomorskim.