Następne

Sprzedam stare, oryginalne mapy dawnych ziem polskich

30,00 zł

Szczegóły

Lata:
1921-1940


Opis

Sprzedam lub wymienie stare, oryginalne mapy sztabowe-wojskowe, administracyjne, dekoracyjne itp dawnych ziem polskich im przyleglych .Mapy polskie,prusko-niemieckie, austryjackie itp obrazują tereny dawnych Prus Wschodnich, czesciowo Litwy,Podlasia, czesciowo Białorusi, Lubelszczyzny, Podkarpacia, Wołynia , Ukrainy, Krakowa i okolic, Sląska po poznanskie i Jelenią Górę po Gdansk i okolice oraz inne rejony kraju. .Mapy w wersji papierowej w stanach dobry i bardzo dobry wydane od XIX wieku po 1944r .Tylko oryginaly z epoki.Nie toleruje zadnych reprintów, kopii i CD.Mapy w skalach od 1:25 tys wzwyz. Ceny od 30 zł wzwyz do negocjacji.Prowadzisz badanie terenowo-historyczne.Szukasz swoich korzeni. Chcesz ozdobic mieszkanie, holet , biuro , zakladasz prywatne muzeum -zadzwon.Posiadam szczególnie sporo map z Kresów Wschodnich np z Wołynia gdzie w 1943r zniszczono setki polskich wsi , folwarków, przysiółków ktore juz nie istnieją a są na moich mapach.Prosze o powazne oferty.Zapraszam.Chetnie nawiąże wspołprace z osobami o podobnych zainteresowaniach i kolekcjonerami starych map.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne