Następne

Sprzedam lub wymienie stare oryginalne mapy sztabowe i inne dawnych ziem polskich i przyległych

40,00 zł


Opis

Sprzedam lub wymienię stare , oryginalne mapy sztabowe-wojskowe, historyczne, polityczne, dekoracyjne i inne dawnych ziem polskich i przyleglych wydane od XIX wieku do 1944r.Tylko oryginały z epoki w wersji papierowej.Mapy polskie przedwojennego WIG-u , prusko-niemieckie, austryjackie , rosyjskie, francuskie itp obrazują dawne ziemie polskie od Pomorza, rejonu Gdanska, Warmii i Mazur, czesciowo Litwy po Podlaskie Lubelszczyzne czesciowo Bialorus i Ukraine ,Podkarpacie, Krakowskie Sląsk po poznanskie i lubuskie oraz Warszawa i okolice .Lódz i okolice oraz inne rejony kraju oraz rejony np Bieszczad, Karpat, Puszczy Białowieskiej itp.Szczegolnie duzo map sztabowych i wojennych posiadam z rejonu Kresów wschodnich gdzie szczególnie na Wołyniu juz nie istnieje- zniszczone w 1943r - ok 2 tys miasteczek , wsi , chutorów, przysiółków które jednak są na moich mapach a wiec swiat ktorego juz nie ma .Posiadam tez duzo map z I i II wojny swiatowej .Mam tez mapy dekoracyjne pieknie wykonane z widokami państw europy i swiata jak Francja , Wielka Brytania,Hiszpania i Portugalia itp o wysokim poziomie artystycznym i pieknej kolorystyce .Ceny map od 40 zl wzwyz do uzgodnienia.Skale map od 1:25 tys bardzo dokladne do wiekszych skali jak 1:100 tys 1:200 tys, 1:300 tys i wieksze.Mapy w stanach dobry i bardzo dobry.Prowadzisz badania historyczno- terenowe, poszukujesz swoich korzeni , szukasz skarbów, chcesz wzbogacic zbiory w swoim muzeum historycznym,chcesz udekorowac hotel,biuro, mieszkanie zadzwon, napisz a na pewno znajdziemy co jakąś fajną perełkę.Prosze o powazne oferty.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne