Następne

Pure chemie active foam - piana aktywna/oprysk wstępny, świetne właściwości myjące 5l

99,00 zł


Opis

Pure Chemie Active Foam - to zaawansowany preparat, który moze byc stosowany jako piana aktywna lub oprysk wstepny.Innowacyjne skladniki z latwoscia rozbijaja strukture zabrudzen i ulatwiaja ich usuwanie z czyszczonej powierzchni. Spora ilosc piany, grawitacyjnie usuwa do 90% zanieczyszczen, dzieki czemu swietnie nadaje sie do mycia bezdotykowego. Produkt nie pozostawia osadów i zacieków. Prawidlowo uzyty nie narusza powlok ochronnych i wosków.Sposób uzycia:- UWAGA! Produktu nigdy nie nanosic na rozgrzany samochód.
- Przed pierwszym uzyciem sprawdzic dzialanie produkt w niewidocznym miejscu.
- Piane/oprysk nanosic od dolu do góry samochodu, pozostawic na ok. 3 minuty, a nastepnie dokladnie splukac za pomoca myjki cisnieniowej.
- W przypadku silnych zabrudzen, pozostalosci usunac za pomoca rekawicy lub gabki.
- Dokladnie osuszyc samochód.
Rozcienczenie:- 1:8 - oprysk z lancy
- 1:10 - pianownica
- 1:40 - mycie reczne
Pojemnosc: 5000 ml

Więcej informacji o produkcie, aktualne promocje i wyprzedaże znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.

Pure chemie active foam - piana aktywna/oprysk wstępny, świetne właściwości myjące 5l - zamówisz do Paczkomatu, korzystając z usług Poczty Polskiej lub w dogodne dla Ciebie miejsce za pośrednictwem Kuriera DPD. Przesyłki wysyłane za pośrednictwem Paczkomatów są przesyłkami ubezpieczonymi. Formy płatności: - płatność przelewem, PayPal, Bluemedia, bony podarunkowe, płatność przy odbiorze (dodatkowo płatne).
Przejdź do sklepu

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne