Buty offroad sidi atojo srs yellow fluo white blue

1 772,10 zł

Buty offroad sidi atojo srs yellow fluo white... - Odzież motocyklowa - Sochaczew

Opis

Atojo SRS to lekki i zgrabny model butaoffroad.Specyfikacja techniczna:- wyposażone w protektory PU;- zapinane na miękki pasek z rzepu PUzapobiegający przedostawaniu się kamieni i zanieczyszczeń orazposiadający możliwość regulacji;- zapinane na trzy niezależne odsiebie, wymienne klamry mikrometryczne, które szybko się zapina;- łatwe dopasowanie do kształtu nogizapewnia wysoki komfort jazdy;- trzy systemy zabezpieczające przednadmiernym wyprostem;- klamra wyposażona w spoilerodbijający zanieczyszczenia.Atojo SRS posiada dwa punkty zgięcia:pierwszy zawias jest umieszczony pod kostką, co czyni but bardziejgładkim i aerodynamicznym. Usztywniacz umieszczony wewnątrz buta maograniczony zakres ruchu, aby zapobiec nadmiernemu rozciągnięciukostki, śródstopia i ścięgna tylnego. Technologia ta gwarantujeużytkownikowi zwiększone bezpieczeństwo. Drugi przegub, powyżejkostki, działa w synchronizacji z dolnym zawiasem, poprawiającelastyczność buta, dzięki czemu ruch zginania jest płynny bezutraty sztywności i ochrony bocznej.But wyposażony jest w zamszową osłonęczęści łydkowej, posiadającą tłoczone, gumowe wstawki, któreoprócz zapewnienia dobrej przyczepności do motocykla chronią nogęprzed przegrzaniem.Gumowe wstawki znajdują się równieżpo wewnętrznej stronie kostki.Ochrona śródstopia: sztywna, wymiennanylonowa wkładka chroni wnętrze buta w przypadku, gdy stopamotocyklisty ześlizgnie się z podnóżka. Ochrona pięty z tworzywa PU jestwyprofilowana i specjalnie uformowana w sposób poprawiającybezpieczeństwo stopy w przypadku skręceń. Zapewnia komfort istabilność. Wymienna podeszwa SRS Dovetail posiadainnowacyjny design i rewolucyjny system wymiany. Konstrukcja itechnologia zostały opatentowane przez Sidi. Podstawa podeszwy jestnieco wyższa dla lepszego połączenia z cholewką. Czubek i piętasą stałe, środkowa część, narażona na większe zużycie jestwymienna. Czubek ma specjalną konstrukcję z rowkami trakcyjnymi dlawiększej przyczepności, idealną również pod Enduro. W obszarzepięty znajduje się stała wkładka z miękkiego PU, która sprawia,że but jest bardziej stabilny i przyczepny. Znak jakości "CE" oznacza,że produkt spełnia podstawowe wymagania dotyczące zdrowia ibezpieczeństwa zawarte w unijnej Dyrektywie 89/686/EEC....

Więcej informacji o produkcie, aktualne promocje i wyprzedaże znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu.

Buty offroad sidi atojo srs yellow fluo white blue - w dostawie kurierem. Paczki ze względu na ubezpieczenie zawartości wysyłane są kurierem DHL. Płatność przy odbiorze lub przedpłata na konto..

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Sochaczew
woj. mazowieckie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Motocykle
(MOTONET )

Sochaczew
woj. mazowieckie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Odzież motocyklowa
(w dziale: Motoryzacja)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 29
Data dodania: 2021-10-23

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Odzież motocyklowa w okolicy

Motocykle
(MOTONET )

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij