Najlepsze oferty pracy w Wielkopolsce

Szczegóły

Typ pracy:
Stała

Wymagane doświadczenie:
Nie

Praca zdalna:
Nie

Wymagane prawo jazdy:
Nie

Rodzaj umowy:
Umowa o pracę

Biegły angielski:
Nie

Opis

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy zatrudnimy od zaraz na poniższe stanowiska:
1)SPECJALISTÓW DS.KONTROLI JAKOŚCI-doświadczenie w kontroli jakości,najlepiej branża spożywcza
2)SPECJALISTÓW DS.KSIĘGOWOŚCI-doświadczenie w księgowości
3)SPECJALISTÓW DS.MARKETINGU-doświadczenie w marketingu
4)SPECJALISTÓW DS.HANDLU KRAJOWEGO-doświadczenie w handlu
5)SPECJALISTÓW DS.HANDLU ZAGRANICZNEGO-doświadczenie w handlu zagranicznym i bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego
6)PRZEDSTAWICIELI HANDLOWYCH-doświadczenie w sprzedaży,gotowość do podróży służbowych
7)KIEROWNIK PRODUKCJI-doświadczenie w zarządzaniu produkcją
8)MAGAZYNIER RAKONIEWICE
9)OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH Śmigiel
10)PRACOWNIK PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ-praca na produkcji od zaraz zarówno dla kobiet i mężczyzn-wsparcie produkcji, warunek konieczny badania sanepid oraz zdolność i chęć do pracy
Oferujemy:
• Pracę w godzinach 6-14 i 14-22 w Śmiglu (dwie zmiany produkcyjne)
• Pracę w godzinach 22-6 w Śmiglu (jedna zmiana myjąca zawsze na godz.22)
• Pracę na jedną zmianę Rakoniewicach (jedna zmiana poranna zawsze na godz.6)
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne warunki pracy i wynagrodzenia
• Pełną satysfakcję i zadowolenie z pracy
Zakres obowiązków:
• Produkcja wyrobów z mięsa i warzyw
11)Różne stanowiska do wyboru dla mężczyzn,zatrudnimy od zaraz:
-automatyków
-elektryków
-mechaników
-spawaczy
-panów "złota rączka"
OFERUJEMY DOBRĄ I DAJĄCĄ SATYSFAKCJĘ PRACĘ-PRZYBYWAJ

Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Śmigiel - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Leszno i okolica (pow. m. Leszno w wielkopolskim), Ogłoszenia Komorniki i okolica (pow. poznański w wielkopolskim), Ogłoszenia Śrem i okolica (pow. śremski w wielkopolskim), Ogłoszenia Luboń i okolica (pow. poznański w wielkopolskim), Ogłoszenia Rogalinek i okolica (pow. poznański w wielkopolskim), Ogłoszenia Baranowo i okolica (pow. poznański w wielkopolskim), Ogłoszenia Siedlec i okolica (pow. wolsztyński w wielkopolskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Śmiglu lub w całym województwie wielkopolskim.