Następne

Materac Hilding Flamenco 100x200 - Sprzedam

1 469,00 zł


Opis

Przedmiotem ogłoszenia jest "Materac Hilding Flamenco 100x200"
Stan materaca: produkt nowy, na sprzedaż


Materac Hilding Flamenco 100x200 Materac Hilding Flamenco - na pierwszy rzut oka, różnica pomiędzy sprężyną Multipocket a sprężyną kieszeniową może być nieduża - nic bardziej mylnego. Po dokładnym obejrzeniu wkładu zauważysz, że sprężyna Multipocket ma mniejszą średnicę. Dlatego jest jej dużo więcej na każdym metrze kwadratowym materaca. Każda mała sprężynka pracuje niezależnie, dzięki temu mamy dużo więcej punktów podparcia na całej powierzchni materaca. Ponadto zostały zastosowane sprężyny o różnej twardości, i tak zostało stworzonych 7 zróżnicowanych stref odpowiadających potrzebom poszczególnych partii ciała. Dodatkowo z jednej strony materaca Flamenco została zastosowana bardzo sprężysta profilowana płyta lateksowa, a z drugiej strony warstwą wierzchnią została komfortowa pianka wysokoelastyczna. Niezależnie od tego, którą stronę materaca wybierzesz, obie zagwarantują optymalną elastyczność i sprężystość całego materaca. Struktura zastosowanych pianek umożliwia także swobodną cyrkulację powietrza i wymianę ciepła, co powoduje, że materac oddycha i natychmiast odprowadza wilgoć. Każda ze stron dostarcza nieco innych wrażeń i pozwala dostroić materac do naszych indywidualnych potrzeb.


Opis wkładu:
7 strefowa sprężyna Multipocket, z jednej strony profilowana, 4 cm warstwa pianki lateksowej, z drugiej strony jako warstwę wierzchnią zastosowano 4 cm piankę wysokoelastyczną HR

Twardość materaca - komfort:
Szczegółowe informacje na temat twardości tego materaca znajdziesz po przejściu na stronę sklepu. Link znajdziesz poniżej opisu.

Pokrowiec:
do wyboru Velvet lub Tencel Pokrowiec Velvet - nadzwyczaj miękki i miły w dotyku pokrowiec z pionierską technologią Purotex. Purotex poprzez zawartość naturalnych probiotyków, odpowiada za zdrowy sen dzięki mikrokapsułkom zawartym w pokrowcu. Sukcesywnie pękają, uwalniając probiotyki zwalczające alergeny, które powodują alergię na kurz oraz astmę. Pokrowiec dba dzięki temu o czyste, świeże i zdrowe środowisko snu. Pokrowiec z możliwości prania w temp. do 60°C. lub Pokrowiec Tencel - unikalny, antyalergiczny pokrowiec, zrealizowany z nowoczesnych włókien wiskozowych. Znakomicie weryfikuje poziom wilgotności materaca i wchłania ją bezpośrednio ze skóry śpiącej osoby. Włókna Tencel nie pobudzają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.

Wysokość materaca:
około 24 cm w pokrowcu Velvet, około 23 cm w pokrowcu Tencel

Standardowe wymiary:
80x200; 90x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200

Nietypowe wymiary:
materac nie występuje w nietypowych wymiarach

Gwarancja:
wkład materaca objęty jest 15 letnią gwarancją, pokrowiec objęty jest 2 letnią gwarancją

Sposób pakowania:
materac fabrycznie rolowany


Wysyłka:
Bezpłatna dostawa firmą kurierską lub spedycyjną na terenie Polski.

Przejdź do sklepu i zobacz więcej zdjęć i informacji na temat materaca. Poniżej znajdziesz bezpośredni link do oferty.
Przejdź do sklepu

Następne ogłoszenie

Sprawdź także

Przeglądaj oferty w okolicy

Następne