Hill's Prescription Diet Feline y/d Thyroid Care - 6 x 156 g

44,80 zł

Hill's Prescription Diet Feline y/d Thyroid Care... - Karmy dla kotów - Słupsk

Opis

Hill's Prescription Diet y/d Thyroid Care to sprawdzona klinicznie dietetyczna karma dla kotów stworzona specjalnie dla kotów z nadczynnością tarczycy. Zawartość jodu jest obniżona, aby ograniczyć przyjmowanie jodu przez pokarm, a tym samym wspierać prawidłowe funkcjonowanie tarczycy. Dietetyczna karma dla kotów charakteryzuje się również dostosowaną zawartością sodu i fosforu, co może wspierać prawidłową pracę nerek. Zawiera wysokiej jakości białka, które są ważne dla utrzymania mięśni, a także kwasy tłuszczowe omega z oleju rybnego i L-karnitynę. Mokra karma dla kotów Hill's Prescription Diet y/d Thyroid Care przekonuje dobrym smakiem i dlatego jest chętnie akceptowana przez wiele kotów. Hill's Prescription Diet y/d Thyroid Care mokra karma dla kotów w skrócie: Dietetyczna karma pełnoporcjowa w celu zmniejszenia zawartości jodu w pożywieniu w przypadku nadczynności tarczycy u dorosłych kotów. Ograniczona zawartość jodu: ogranicza spożycie jodu w pożywieniu. Wspomaga funkcjonowanie tarczycy. Obniżona zawartość fosforu i sodu: może wspomagać prawidłowe funkcjonowanie nerek. Z wartościowymi kwasami tłuszczowymi omega: z dodanego oleju rybnego. Zrównoważony i kompletny: zawiera witaminy, składniki mineralne i pierwiastki śladowe. Z kurczakiem i innymi składnikami pochdzenia zwierzęcego: łatwe do strawienia, smaczne źródło wysokiej jakości białka, które jest ważne dla utrzymania mięśni. Źródło L-karnityny. W puszkach typu Ringpull: łatwe do porcjowania. Polecane przez lekarzy weterynarii: karma o potwierdzonej klinicznie skuteczności, często polecana przez lekarzy weterynarii.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Słupsk
woj. pomorskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Słupsk
woj. pomorskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla kotów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Karmy dla kotów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij