4 pokojowe mieszkanie w Słupsku ul. Zielona

299 000 zł

Ogłoszenie jest nieaktualne

4 pokojowe mieszkanie w Słupsku ul. Zielona - Mieszkania na sprzedaż - Słupsk
4 pokojowe mieszkanie w Słupsku ul. Zielona - Mieszkania na sprzedaż - Słupsk - zdjęcie 14 pokojowe mieszkanie w Słupsku ul. Zielona - Mieszkania na sprzedaż - Słupsk - zdjęcie 24 pokojowe mieszkanie w Słupsku ul. Zielona - Mieszkania na sprzedaż - Słupsk - zdjęcie 34 pokojowe mieszkanie w Słupsku ul. Zielona - Mieszkania na sprzedaż - Słupsk - zdjęcie 44 pokojowe mieszkanie w Słupsku ul. Zielona - Mieszkania na sprzedaż - Słupsk - zdjęcie 54 pokojowe mieszkanie w Słupsku ul. Zielona - Mieszkania na sprzedaż - Słupsk - zdjęcie 64 pokojowe mieszkanie w Słupsku ul. Zielona - Mieszkania na sprzedaż - Słupsk - zdjęcie 74 pokojowe mieszkanie w Słupsku ul. Zielona - Mieszkania na sprzedaż - Słupsk - zdjęcie 84 pokojowe mieszkanie w Słupsku ul. Zielona - Mieszkania na sprzedaż - Słupsk - zdjęcie 94 pokojowe mieszkanie w Słupsku ul. Zielona - Mieszkania na sprzedaż - Słupsk - zdjęcie 104 pokojowe mieszkanie w Słupsku ul. Zielona - Mieszkania na sprzedaż - Słupsk - zdjęcie 114 pokojowe mieszkanie w Słupsku ul. Zielona - Mieszkania na sprzedaż - Słupsk - zdjęcie 124 pokojowe mieszkanie w Słupsku ul. Zielona - Mieszkania na sprzedaż - Słupsk - zdjęcie 134 pokojowe mieszkanie w Słupsku ul. Zielona - Mieszkania na sprzedaż - Słupsk - zdjęcie 144 pokojowe mieszkanie w Słupsku ul. Zielona - Mieszkania na sprzedaż - Słupsk - zdjęcie 15

Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Słupsk
woj. pomorskie

Opis

Przestronne mieszkanie czteropokojowe, z garażem usytuowanym w budynku, o pow. 19,05 m2 i ogrodem. Mieszkanie dwustronne, z oddzielną dużą, widną kuchnią, w dobrym stanie technicznym, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym budynku, na terenie ogrodzonym.
Wszystkie okna PCW. Na podłogach w pokojach - parkiet, panele, w przedpokoju - panele, ściany - panele ścienne, boazeria, tapety. W kuchni i łazience (wanna) z wc - glazura i terakota.
W cenie może pozostać umeblowanie widoczne na zdjęciach.
Ogrzewanie i ciepła woda z dwufunkcyjnego pieca gazowego, dodatkowo kominek.
Teren posesji ogrodzony.
CENA DO NEGOCJACJI.
DO ZAMIESZKANIA NATYCHMIAST!
Tel. kontaktowy: 598402402, 885402402, 603687068
BEZPŁATNA POMOC KREDYTOWA! - tel. 885403403

Treść ogłoszenia ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


Dane konatkowe zostały ukryte.


Zobacz na mapie:
Słupsk
woj. pomorskie

Dane wystawiającego:
Poławscy Nieruchomości
(Poławscy Nieruchomości)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Mieszkania na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 0
Data dodania: 2020-08-12

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Poławscy Nieruchomości
(Poławscy Nieruchomości)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ