Ogłoszenie jest nieaktualne

Tworzenie stron www projektowanie stron nowoczesne strony internetowe WordPress szablony Allegro poz


Opis

Jesteśmy kreatywną i ambitną firmą informatyczną specjalizującą się głównie w projektowaniu responsywnych, nowoczesnych stron www, tworzeniu sklepów oraz portali internetowych. Mimo naszego młodego wieku posiadamy już prawie 15-letnie doświadczenie na rynku informatycznym. Zaprojektowaliśmy kilka tysięcy stron internetowych dla wielu korporacji zarówno z Polski, jak i z całej Europy.

Aktywnie udzielamy się również w piłce nożnej, jesteśmy sponsorem historycznego klubu piłkarskiego na Śląsku - GKS-u Jastrzębie oraz posiadamy własną agencję piłkarską o nazwie „WS Progres” zrzeszającą najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia głównie ze Śląska!

Nasze strony internetowe są nowoczesne, responsywne, profesjonalne, funkcjonalne, innowacyjne, intuicyjne, przejrzyste oraz bardzo łatwe w obsłudze. Edycja strony internetowej nie wymaga żadnych umiejętności programistycznych, w dodatku sami będziecie Państwo mogli niemal w nieograniczony sposób rozbudowywać swoją wizytówkę.

Świadczymy tylko i wyłącznie kompleksowe usługi, wraz z instalacją, konfiguracją strony oraz bezpłatną pomocą techniczną. Sympatycznie i rzetelnie przeprowadzimy Państwa firmę przez cały etap wykonania strony internetowej od A do Z.

Oprócz tego każda strona internetowa wykonana przez naszą firmę jest specjalnie zoptymalizowana pod kątem Google, dzięki czemu Państwa wizytówka z automatu ma szansę uzyskiwać wysokie pozycje w wyszukiwarce Google.
Prowadzimy także profesjonalny sklep internetowy z szablonami stron www.
Serdecznie zachęcamy do kontaktu z naszą sympatyczną firmą!