Audi A4 Książki obsługi Oryginalne, Fiat 126P

40,00 zł

Audi A4, 2000 - dane techniczne

Marka:
Audi

Model:
A4

Rok produkcji:
2000

Rodzaj paliwa:
diesel


Sprzedam Audi A4 - Skwierzyna

Koszt książek to:Audi(40 z). Audi w języku włoskim. Samochód z Książką łatwiej Sprzedać. Książki obsługi z niemiecką dokładnością opisują samochód i funkcje oraz działanie całego wyposażenia ww modeli aut. W książkach jest bardzo dużo fotografii z opisami intuicyjnymi. Podane jest zużycie paliwa, pojemności: oleju (silnikowego, hamulcowego i serwo), płynu spryskiwaczy, itd.Książki są w super ETUI(Do Audi skórzane ze znaczkiem Audi wytłaczanym w skórze. Posiadam również dla kolekcjonera oryginalną Książkę Obsługi Fiata 126 P(20 zł) z lat 80-tych. Książki pomimo upływu czasu wyglądają jak nowe.
Jestem osoba wiarygodna. Można książki odebrać osobiście po umówieniu się telefonicznym wówczas koszt przesyłki zerowy. Do kosztów należy doliczyć koszty przesyłki w zależności od opcji przesyłki.
Koszt wysyłki książki listem poleconym lub paczką 10 zł. kurierem 20 zł. za pobraniem 25 zł

------------

Najważniejsze informacje o samochodzie:
Audi A4
Rok produkcji: 2000 (0kW)
Cena sprzedaży: 40,00 zł
Lokalizacja: Skwierzyna (woj. lubuskie)
Ogłoszenie od osoby prywatnej


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Skwierzyna - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Gorzów Wielkopolski i okolica (pow. m. Gorzów Wielkopolski w lubuskim), Ogłoszenia Przytoczna i okolica (pow. międzyrzecki w lubuskim), Ogłoszenia Międzychód i okolica (pow. międzychodzki w wielkopolskim), Ogłoszenia Kamionna i okolica (pow. międzychodzki w wielkopolskim), Ogłoszenia Wielowieś i okolica (pow. sulęciński w lubuskim), Ogłoszenia Rzepin i okolica (pow. słubicki w lubuskim), Ogłoszenia Międzyrzecz i okolica (pow. międzyrzecki w lubuskim)

Zobacz wszystkie ogłoszenia w Skwierzynie lub w całym województwie lubuskim.