XIAOMI 34289 Mi Router AX9000

1 149,00 zł

XIAOMI 34289 Mi Router AX9000 - Routery - Skierniewice

Opis

Router Xiaomi Mi AX9000 34289 Gra bez przerw Ten trójpasmowy router Xiaomi Mi AX9000 34289 oferuje dodatkowe pasmo przeznaczone dla e-sportu, umożliwiając graczom korzystanie z ultraszybkiej przepustowości bez zakłóceń z innych urządzeń. Podwójna szybkość i przepustowość, spełniająca wymagania wielu urządzeń w zakresie szybkości połączenia. W przypadku urządzeń obsługujących standard 4K QAM szybkość sieci Wi-Fi jest zwiększona. Stała szybkość nawet w przypadku wielu urządzeń OFDMA podnosi wydajność każdej transmisji, a MU-MIMO zwiększa całkowitą pojemność transmisji. Te dwie funkcje są połączone w celu uzyskania większej prędkości i mniejszego opóźnienia, gdy jednocześnie używanych jest wiele urządzeń połączonych z routerem Xiaomi Mi AX9000 34289. Pełna moc obliczeniowa, pełna moc bojowa Układ scalony routera Xiaomi Mi AX9000 34289 wyposażony w czterordzeniowy procesor Qualcomm 2.2 GHz + dwurdzeniowy procesor 1.7 GHz NPU został zaprojektowany z myślą o wydajnym przekazywaniu danych. Niezależny wzmacniacz sygnału może skutecznie zwiększyć moc transmisji sygnału, a jednocześnie poprawić czułość odbioru sygnału. Urządzenia przewodowe mogą również korzystać z szybkich sieci do gier, a także z funkcji agregacji łączy w dwóch portach Gigabit LAN, która umożliwia szybką transmisję danych w intranecie. Aktywne chłodzenie Kanał powietrzny z profesjonalną symulacją temperatury, niezwykle cichy wentylator, który automatycznie dostosowuje prędkość wentylatora do temperatury. Wentylator routera Xiaomi Mi AX9000 34289 pozostaje cichy w nocy i skutecznie rozprasza ciepło podczas intensywnego użytkowania, aby zapewnić stabilną wydajność..

Więcej informacji na temat produktu oraz możliwych opcji dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu. W sklepie internetowym możesz bezpiecznie zamówić produkt w dowolne miejsce w Polsce.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Skierniewice
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Skierniewice
woj. łódzkie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Routery
(w dziale: Elektronika)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2022-04-04

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

TP-Link M7450
684,08 zł
Radomsko
Router TP-LINK Deco X60
1 344,16 zł
Kraków
ASUS RT-AX86U
1 199,00 zł
Skierniewice
Router TP-LINK Deco x50
924,12 zł
Kalisz

Routery w okolicy

Elektronika i AGD
(Sklep Elektro)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij