Tea spa - zestaw herbat smakowych w kosmetyczce dla kobiet na prezent podarunek, 10 smaków po 5g

29,00 zł

Tea spa - zestaw herbat smakowych w kosmetyczce... - Herbata, Yerba Mate - Skierniewice
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Skierniewice
woj. łódzkie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

„Herbatę się pija, by zapomnieć o hałasie świata” – to jedna z najbardziej znanych myśli o herbacie. Jeśli czujesz, że potrzebujesz trochę wytchnienia, relaksu i spokoju przygotowaliśmy dla Ciebie herbaciane Tea SPA. To kompozycja herbat, w których znajdziesz mieszanki pozwalające wyciszyć się oraz takie, które pobudzą Twoje zmysły i dodają energii. Całość spakowana została w poręczną kosmetyczkę idealną na wyjazd lub jako upominek.
• 10 różnych smaków herbat, tj:- źródło młodości (herbata czarna, 5g),- earl grey oriental (herbata czarna, 5g)- na spokojny wieczór (herbata funkcjonalna, 5g),- witalność (herbata funkcjonalna, 5g),- madam butterfly  (herbata zielona, 5g),- mate IQ (yerba mate, 5g),- chillout tea (herbata biała, 5g),- spacer w chmurach (herbata biała, 5g),- puerh fitness (herbata puerh, 5g),- światło gwiazd (mieszanka owocowa, 5g),•  Każda herbata zapakowana jest w oddzielną saszetkę z dokładnym opisem oraz instrukcją dotyczącą parzenia•  Ilość herbaty w jednej saszetce - 5g. Wystarczy na zaparzenie kubka lub małego dzbanka*•  Całość spakowana w poręczną kosmetyczkę *  ilość napoju podana orientacyjnie i zależy od rodzaju herbaty; poszczególne rodzaje herbat można parzyć wielokrotnie.

Produkt zamówisz bezpośrednio w sklepie internetowym w dowolne miejsce w Polsce. Na stronie sklepu znajdziesz także informacje terminie realizacji zamówienia oraz kosztach dostawy.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Skierniewice
woj. łódzkie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Kawa i Herbata
(Sklep internetowy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Herbata, Yerba Mate
(w dziale: Produkty spożywcze)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 3
Data dodania: 2020-12-13

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Kawa i Herbata
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij