Caniland Łapki królicze z sierścią - 500 g

37,80 zł

Caniland Łapki królicze z sierścią - 500 g - Przysmaki dla psów - Skierniewice

Opis

Smakołyki między posiłkami są zawsze mile widziane - zwłaszcza, gdy są to naturalny przysmak, który gwarantuje dobrą zabawę podczas żucia! Caniland Łapki królicze z sierścią są idealne jako nagroda podczas treningu lub po prostu jako przekąska między posiłkami. Łapki królika mają szczególnie niską zawartość tłuszczu i są hipoalergiczne, co czyni je dobrym wyborem dla wrażliwych psów, ze skłonnością do alergii i nietolerancji. Żucie łapek wspiera również pielęgnację higieny jamy ustnej. Caniland Łapki królicze z sierścią w skrócie: Naturalny pokarm uzupełniający dla psów. 100% Łapek króliczych z sierścią: idealny jako przekąska między posiłkami. Niska zawartość tłuszczu: nadaje się jako dodatek do zrównoważonej i zgodnej z dobrostanem danego gatunku diety. Pielęgnacja zębów: żucie łap wspiera naturalną higienę zębów. Przekąska hipoalergiczna: odpowiednia dla alergików. Delikatne suszone. Bez konserwantów.

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Skierniewice
woj. łódzkie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Skierniewice
woj. łódzkie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Przysmaki dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2022-03-28

Zgłoś naruszenie

Przysmaki dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij