Royal Canin Medium Ageing 10+ - 2 x 15 kg

469,80 zł

Royal Canin Medium Ageing 10+ - 2 x 15 kg - Karmy dla psów - Skarżysko-Kamienna

Opis

Średniej wielkości psy są często silniejsze i bardziej witalne niż inne psy. Posiadają szerokie spektrum aktywności: od bardzo spokojnych psów rodzinnych po psy sportowe. Podaż energii musi być dopasowana do poziomu aktywności psa. Karma Royal Canin Medium Ageing 10+ została opracowana specjalnie z myślą o zaspokojeniu średniej wielkości psów-seniorów od 10 roku życia. Odpowiednia wartość energetyczna doskonale pokrywa zapotrzebowanie starszych psów, zgodnie z ich poziomem aktywności. Poza tym kompleks przeciwutleniaczy pomaga neutralizować wolne rodniki, które mogą być odpowiedzialne za niszczenie struktur komórek. Oprócz tego receptura prezentowanej karmy ma prozdrowotne oddziaływanie na kości, stawy i sierść, które w wyniku wysokiej aktywności zwierzęcia mogą być narażone na przeciążenia. Dzięki temu szalona zabawa i dokazywanie także w podeszłym wieku są możliwe bez nieprzyjemnych konsekwencji. Royal Canin Medium Ageing 10+ w skrócie: Wysokiej jakości karma sucha dla psów ras średnich (11–25 kg) od 10 roku życia. Witalność i energia Receptura jest specjalnie dopasowana do potrzeb starzejących się psów i dostarcza im odpowiednią ilość energii. Smakowitość i wsparcie Krokiety w kształcie pierścienia zapobiegają łapczywemu połykaniu pokarmu i wspomagają higienę pyska. Prawidłowy przebieg procesów starzenia się: kompleks przeciwutleniaczy zmniejsza ilość wolnych rodników i przyczynia się do zachowania zdrowych struktur komórek. Ochrona kosci i stawów: EPA i DHA, kwasy tłuszczowe omega-3, wspomagają nadwyrężone kości i stawy. Zdrowa skóra i piękna sierść: specjalne skłądniki odżywcze mają korzystny wpływ na blask sierści i zdrowie skóry. Wsparcie trawienia: odpowiednia podaż błonnika wspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu trawienia. Gwarancja jakości Royal Canin Wszystkie produkty marki Royal Canin są poddawane kompleksowym kontrolom jakości, aby zagwarantować optymalną jakość karm, które spełnią indywidualne potrzeby żywieniowe Twojego psa i będą odpowiednio dopasowane do jego stylu życia. Oznacza to, że podając swojemu psu karmę Royal Canin Medium Ageing 10+, zapewniasz mu pełnowartościowe i zbilansowane pożywienie. Dla większego urozmaicenia – różne warianty produktu Royal Canin Medium Ageing 10+ jest dostępna także jako karma mokra w sosie, aby sprostać indywidualnym preferencjom różnych psów. Stosując karmienie mieszane karmą suchą i karmą mokrą, należy przestrzegać naszych zaleceń żywieniowych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twój pies otrzymuje prawidłową ilość karmy mokrej i karmy suchej. Karmę mokrą do stosowania w połączeniu z karmą suchą Royal Canin Medium Ageing 10+ znajdziesz tutaj: Royal Canin Medium Ageing 10+

UWAGA ogłoszenie dotyczy wysyłki ze sklepu internetowego w dowolne miejsce w Polsce. W większości przypadków czas dostawy zajmuje 1-2 dni. Szczegółowe informacje na temat produktu, dostępności oraz sposobów dostawy znajdziesz bezpośrednio na stronie sklepu!.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Skarżysko-Kamienna
woj. świętokrzyskie

Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Skarżysko-Kamienna
woj. świętokrzyskie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Karmy dla psów
(w dziale: Zwierzęta)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 6
Data dodania: 2022-01-26

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Karmy dla psów w okolicy

Sklep
(Artykuły Zoologiczne)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij