Kampinos, Skarbikowo tania działka z WZ na 2 domy

185 000 zł

Działka w Skarbikowie - parametry

Rodzaj działki:
Rolno-Budowlana

Droga dojazdowa:
Asfaltowa

Wystawiający:
Biuro Nieruchomości

Cena za m2:
7.43

Powierzchnia:
24 900 m2

Ogrodzenie:
Nie

Dostępne media:

Kanalizacja - szambo
Prąd
Prąd - Siła
Prąd - w pobliżu
Sieć - linia telefoniczna
Woda
Woda miejska - na działce
Woda miejska - w drodze

Kształt działki:
Prostokąt

Klasa gleby:
IV a


Działka rolno-budowlana na sprzedaż, Skarbikowo - opis nieruchomości

Działka dla każdego Kowalskiego z WZ ? Do pilnej sprzedaży w całości tania działka siedliskowa 2,49 ha. Wydane warunki zabudowy 2x WZ. na dwa domy, możliwy podział na ładne działki. Działka mieści się w malowniczej miejscowości Skarbikowo, z dostępem do rzeki Utrata. Tylko 30 km od Warszawy, 4 km od trasy Poznań-Warszawa i ok 3 km od Dworku w Żelazowej Woli, wszędzie dogodny dojazd asfaltowy. Działka mieści się w otulinie Krajobrazowego Parku Kampinowskiego. Wszędzie dobry dojazd, do szkoły podstawowej, gimnazjum, sklepy, przedszkole. Urząd Gminy, apteka, ośrodek zdrowia, bank, poczta itp. Ze względu na jej szerokośc od drogi 41m i dalej ma szerokość 81m, możliwość podziału na działki rekreacyjne, budowlane. Działka przylega do rzeki Utraty. Polecam, dobra pod inwestycje, agroturystykę, etc;. Przy kupnie, możliwość negocjacji ceny, nowa niższa cena. Gorąco polecam również inne tanie działki, domy w tej Gminie. Jeśli Państwo zdecydują się na zakup, my pomożemy w uzyskaniu kredytu na dogodnych dla każdego warunkach. Posiadamy ofertę kilkunastu Banków. Więcej na stronie/ krepodom.pl Bąkowski tel. 604-160-302 Gwarantujemy fachową obsługę oraz pomoc w dopełnieniu formalności związanych z zakupem wymarzonego domu, działki. Za wykonywanie umowy pośrednictwa, odpowiada Licencjonowany pośrednik nr licencji 8155. jako biuro nieruchomości, pracujemy za wynagrodzeniem. Wg. ustawy o gospodarce nieruchomościami.?

------------

Kluczowe informacje o działce:
Działka rolno-budowlana do sprzedania w cenie: 185 000 zł.
Powierzchnia działki rolno-budowlanej wynosi: 24 900 m2 (2.49ha).
Dostępne media: Woda, Prąd, Kanalizacja.
Nieruchomość położona jest w województwie mazowieckim, w Skarbikowie.
Dojazd do działki drogą asfaltową


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Skarbikowo - Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Ogłoszenia Warszawa i okolica (pow. m. st. Warszawa w mazowieckim), Ogłoszenia Skierniewice i okolica (pow. m. Skierniewice w łódzkim), Ogłoszenia Sochaczew i okolica (pow. sochaczewski w mazowieckim), Ogłoszenia Piaseczno i okolica (pow. piaseczyński w mazowieckim), Ogłoszenia Pruszków i okolica (pow. pruszkowski w mazowieckim), Ogłoszenia Legionowo i okolica (pow. legionowski w mazowieckim), Ogłoszenia Nowy Dwór Mazowiecki i okolica (pow. nowodworski w mazowieckim)