Obrzeże trawnikowe garden rand 55mm krawężnik zestaw 2 metry

17,00 zł

Obrzeże trawnikowe garden rand 55mm krawężnik... - Ogrodzenia, siatki,... - Sieradz
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Sieradz
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Obrzeże trawnikowe Garden Rand 55mm Zastosowanie: Stosowane zamiennie z krawężnikami betonowymi, przy układaniu kostki brukowej, płytek betonowych i tarasowych, ścieżek na których wysypany jest kamień lub piasek. Można uzyskać idealnie proste odcinki jak również kąty proste 90 stopni. Po nacięciu tylnej belki technicznej można tworzyć krzywizny. Doskonale nadaje się do oddzielania trawników od poboczy, kamienia, kory, części tematycznych, wydzielenia chodników, ścieżek, kącików tematycznych. Obrzeże dzielimy na dwa elementy A i B. Jeżeli naprzemiennie łączymy ze sobą elementy A i B, to wówczas powstaje odcinek prosty. Jeżeli połączymy ze sobą elementy tożsame A i A lub B i B to wówczas powstaje kąt prosty 90 stopni. Charakterystyka: Długość jednego elementu: 100 cm, Wysokość: 5,5 cm, Materiał: polipropylen copolymer, Produkt odporny na działanie UV, Produkt odporny na wilgoć, pleśń, bakterie i grzyby, Wytrzymały na temperaturę: -32OC do +80OC Zestaw składa się z 2 sztuk (2 metrów) obrzeża Garden Rand (A i B)   Obrzeże Garden Rand mocowane jest do gruntu za pomocą specjalnych kołków Rand Peg, każdy jedno metrowy odcinek obrzeża posiada aż 5 otworów mocujących do podłoża, dzięki czemu bardzo dobrze przylega i spełnia swoją funkcję krawężnika.

Więcej informacji o produkcie znajdziesz na stronie sklepu internetowego. Przejdź do oferty poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu znajdziesz także informacje na temat kosztów dostawy oraz terminu realizacji zamówienia.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Sieradz
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Ogrodzenia, siatki, obrzeża, płotki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 1
Data dodania: 2020-12-30

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Sklep ogrodniczy
(Sklep internetowy)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij