Kubek Prążki 300ml.

5,50 zł

Kubek Prążki 300ml. - Kubki - Sieradz

Opis

Niezwykle oryginalny, stylowy i piękny kubek prążki o pojemności 300ml.Do kubka idealnie pasuje spodek, który mogą państwo znaleźć klikając w ten odnośnik.Kubek i spodek sprzedawane są oddzielnie.PRODUKT III GATUNKU, MOŻE POSIADAĆ PLAMKI, RÓŻNE ODCIENIE PORCELANY, PĘCHERZEZnana na całym świecie marka Walküre przez ponad 120 lat prężnie rozwijała się w tworzeniu wyjątkowo trwałej porcelany, której najważniejszą cechą była jakość wykonania. Dzięki innowacyjnemu podejściu do rzemiosła połączonemu z dbałością o tradycję, porcelana Walküre jest dzisiaj doskonale znana i ceniona w świecie gastronomii. Założona przez Horsta Bentza firma Porzellanfabrik Friesland specjalizuje się w produkcji naczyń ceramicznych i porcelanowych i już od ponad wieku oferuje nam swoje pierwszorzędne wyroby, co sprawiło pewne ugruntowanie firmy na rynku rzemieślniczym. Produkty Walküre wytwarzane są w zakładzie we Fryzji i stamtąd dystrybuowane dalej, a ich podróż kończy się w najróżniejszych zakątkach świata..

Szczegółowe informacje o produkcie, a także o kosztach transportu w dowone miejsce w Polsce znajdziesz po przejściu na stronę sklupu internetowego. Przejdź do ogłoszenia poprzez link w ogłoszeniu.

Zobacz cały opis

Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Sieradz
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura)

Dane wystawiającego:
Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Sieradz
woj. łódzkie
Zobacz ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Kubki
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-02-27

Zgłoś naruszenie

Zobacz również

Kubek ABC Muminki V
46,00 zł
Sopot
Kubek ABC Muminki U
46,00 zł
Sieradz
Kubek ABC Muminki P
46,00 zł
Skierniewice

Kubki w okolicy

Sklep
(Meble i wyposażenie domu)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij