Grabie do liści ocynkowane, regulowane z taśmy 22 zębowe bez trzonka

34,99 zł

Grabie do liści ocynkowane, regulowane z taśmy... - Grabie - Sieradz
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Sieradz
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Opis

Grabie do liści, ocynkowane, regulowane •    wykonane z wysokiej jakości stali•    grabie zabezpieczone przed rdzą ocynkiem•    prosta regulacja odległości między zębami•    do grabienia liści, ściętej trawy, mniejszych i większych odpadów ogrodowych SPECYFIKACJA •    waga : 0,5 kg•    zakres szerokości pracy: 30 - 48 cm (22 zęby) Grabie sprzedawane bez trzonka.   Zadbaj o swój rewelacyjny ogród za pomocą sprzętu ogrodniczego od Tuchmet. Oferowane przez nas akcesoria okażą się niezbędne w czasie systematycznych obowiązków (np. pielenie, grabienie, usuwanie chwastów, przekopywanie itp.), jak i tych nieco bardziej czasochłonnych ogrodowych prac. Nasze narzędzia wykonane są z silnych i odpornych na mechaniczne zniszczenia elementów, cechują się pożądaną trwałością i doskonałą jakością. Nasz sprzęt ogrodniczy jest niezwykle funkcjonalny i wygodny w użyciu. Prezentowane przybory marki Tuchmet wyróżniają się ogromną funkcjonalnością oraz łatwością w użyciu, a ponadto odznaczają się korzystnymi w stosunku do jakości cenami. Upewnij się jak wdzięczna oraz wygodna jest praca w ogrodzie, gdy korzysta się z narzędzi ogrodowych marki Tuchmet. W przypadku pytań dotyczących oferowanego przez nas produktu zachęcamy do kontaktu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym rewelacyjnym produktem: Grabie do liści ocynkowane, regulowane z taśmy 22 zębowe bez trzonka.

Ten produkt możesz zamówić bezpośrednio w sklepie internetowym przechodząc do oferty poprzez link w ogłoszeniu. Na stronie sklepu internetowego znajdziesz szerszy opis produktu oraz więcej zdjęć. Ponadto znajdują się tam informacje na temat kosztów dostawy w dowolne miejsce w Polsce.


Przejdź do sklepu
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Sieradz
woj. łódzkie

Stan:
Nowy
Wystawiający:
Firma (Dostępna faktura VAT)

Dane wystawiającego:
Narzędzia
(Narzędzia ogrodnicze)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Grabie
(w dziale: Dom i ogród)

Rodzaj transakcji: Sprzedam
Ilość wyświetleń: 4
Data dodania: 2021-01-30

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Narzędzia
(Narzędzia ogrodnicze)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ

Kupuj bezpiecznie na Sprzedawaczu za pomocą platformy Trustap!

Rozpocznij zakup

Zobacz jak to działa ➔

Czytaj więcej
ZAMKNIJ

Zgłoś uwagi

Stale pracujemy nad wydajnością i wygodą korzystania ze Sprzedawacza. Jeżeli zauważyłeś błąd lub masz pomysł na nowe funkcjonalności - daj nam znać i przyczyń się do ulepszenia serwisu!

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl.
Wyślij