Następne

Atrakcyjna Inwestycja w Centrum Miasta Nieruchomość komercyjna handlowo-biurowa- mieszkanowa z duż

32 000 zł

Szczegóły

Cena za m2:
33.68

Przeznaczenie lokalu:
Handlowo-Usługowe

Pow. lokalu:
950 m2

Poziom:
Parter

Obiekt nowy:
Nie

Wentylacja:
Tak

Atest SANEPID'u:
Nie

Podjazd dla dostawców:
Tak

Podjazd dla wózków:
Tak

Ciąg handlowo-usługowy:
Tak

Wysokość:
3 m


Opis

Nieruchomość komercyjna o pow.całkowitej 2200 m 2.Zewzgiędu na lokalizacje nieruchomość ta nadaje się w szczególności na HOSTEL,DOM SENIORA, lub dowolną działalność gospodarczą .Opis nieruchomości parter handlowy 4-sklepy l Pierwsze i drugie piętro aneksy biurowe pokoje o pow.15 m.25 m 30 m.2. trzecie piętro do adaptacji na mieszkania pius dużym parkingi z 9 -garażami działka własnościowa o pow. 1840 m.2.. Atutem tej nieruchomości jest lokalizacja przy głównej ulicy ,w centrum miasta . położonej w bezpośrednim sąsiedztwie trzech szpitali i strefie ekonomicznej dużych inwestycji .POWYŻSZA. nieruchomość bez najemców po modernizacja i remoncie centralne ogrzewanie miejskie z Zakładów Ciepłowniczych .Kontakt z właścicielem bezpośredni tel.794043103 cena sprzedaży lub wynajmu całości lub dowolnych kondygnacji do uzgodnienia na terenie powyższej nieruchomości. ZAPRASZA WŁASCICIEL.


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Następne ogłoszenie

Ogłoszenia Siemianowice Śląskie - Przeglądaj oferty w okolicy

Następne