Działka położona w malowniczej Siekierczynie

152 000 zł

Działka położona w malowniczej Siekierczynie - Działki na sprzedaż - Siekierczyna
Działka położona w malowniczej Siekierczynie - Działki na sprzedaż - Siekierczyna - zdjęcie 1Działka położona w malowniczej Siekierczynie - Działki na sprzedaż - Siekierczyna - zdjęcie 2Działka położona w malowniczej Siekierczynie - Działki na sprzedaż - Siekierczyna - zdjęcie 3Działka położona w malowniczej Siekierczynie - Działki na sprzedaż - Siekierczyna - zdjęcie 4Działka położona w malowniczej Siekierczynie - Działki na sprzedaż - Siekierczyna - zdjęcie 5Działka położona w malowniczej Siekierczynie - Działki na sprzedaż - Siekierczyna - zdjęcie 6Działka położona w malowniczej Siekierczynie - Działki na sprzedaż - Siekierczyna - zdjęcie 7Działka położona w malowniczej Siekierczynie - Działki na sprzedaż - Siekierczyna - zdjęcie 8
Obserwuj
Napisz
Zadzwoń / SMS

Zobacz na mapie:
Siekierczyna
woj. małopolskie
pow. limanowski
gm. Limanowa

Szczegóły

Cena za m2:
36.19

Powierzchnia:
4200 m2


Opis


Przedmiotem sprzedaży jest 42 ar działka rolno-budowlana położona w pięknym widokowym miejscu w Siekierczynie, pow. limanowski. Istnieje możliwość zakupu części budowlanej 19ar na, które zostały wydane warunki zabudowy wraz z współwłasnością w drodze za cenę 90 000 zł. Na pozostałą część działki wkrótce też zostaną wydane WZ i w całości będzie budowlana. Działka jest w kształcie prostokąta, położona jest ona bezpośrednio przy głównej drodze.

Na działce jest prąd i gaz. Serdecznie zapraszam do kontaktu i prezentacji nieruchomości w terenie.Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl
+48 517... - pokaż cały
Zadaj pytanie
Obserwuj

Zobacz na mapie:
Siekierczyna
woj. małopolskie
pow. limanowski
gm. Limanowa

Dane wystawiającego:
Anna Oleksy
(KNC Nieruchomości)


Inne ogłoszenia użytkownika


Kategoria: Działki na sprzedaż
(w dziale: Nieruchomości)

Ilość wyświetleń: 5
Data dodania: 2020-06-17

Zgłoś naruszenie

Przeglądaj ogłoszenia w okolicy

Anna Oleksy
(KNC Nieruchomości)

Powołaj się na Sprzedawacz.pl

ZADZWOŃ WYŚLIJ SMS
ZAMKNIJ