Sprzęgło wiskotyczne 18921-1 John Deere

2 214,00 zł


Opis

Nowe sprzęgło wiskotyczne / wiskoza BorgWarner


Wiskoza światowego producenta układów chłodzenia BorgWarner / made in Germany
Firma BorgWarner to producent układów chłodzenia na pierwszy montaż ! Produkty oferowane przez BorgWarner na aftermarket (sprzedaż poza serwis) są identyczne z produktami pierwszomontażowymi czyli oryginałem.

Jesteśmy autoryzowanym dealerem BorgWarner Thermal Systems na Polskę !!!

Szanowny kliencie pamiętaj że niskiej jakości zamienniki i chińskie podróbki nie spełniają żadnych norm jakościowych i technicznych ! Zastosowanie ich w twojej maszynie może skończyć się niepoprawną pracą układu chłodzenia a co za tym idzie uszkodzeniem jednostki napędowej i pozostałych części układu !


BW - 18921-1

OE - RE169092 RE574120


Pojazd:
John Deere 7610 7710 7810


Zadaj pytanie

Pamiętaj! Dla własnego bezpieczeństwa nie wysyłaj pieniędzy przelewem lecz przekazuj je osobiście dopiero po sprawdzeniu przedmiotu.

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SoftNinjas Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, w celu świadczenia usług w ramach serwisu Sprzedawacz.pl - zgodnie z polityką prywatności.
* Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję Regulamin serwisu Sprzedawacz.pl

Ogłoszenia Siedlce - Przeglądaj oferty w okolicy

Ogłoszenia Łuków (pow. łukowski w lubelskim), Ogłoszenia Sokołów Podlaski (pow. sokołowski w mazowieckim), Ogłoszenia Międzyrzec Podlaski (pow. bialski w lubelskim), Ogłoszenia Siemiatycze (pow. siemiatycki w podlaskim), Ogłoszenia Węgrów (pow. węgrowski w mazowieckim), Ogłoszenia Mościbrody (pow. siedlecki w mazowieckim), Ogłoszenia Kałuszyn (pow. miński w mazowieckim)